Mladší žiaci uspeli v Novom Meste nad Váhom

109

Dňa 23.2.2020 sa uskutočnil turnaj v kategórii mladších žiakov (4kový), kde sa stretli družstvá MŠK Púchov, MVK Nové Mesto nad Váhom, CVČ Nitra a domáci výber Nového Mesta nad Váhom „B“. Naši chlapci nastúpili v prvom zápase proti Nitre, v ktorom dostali šancu aj hráči z lavičky, ktorý nesklamali a podali veľmi dobrý kolektívny a sústredený výkon a poradili si s veľmi dobre hrajúcou Nitrou 2:0.

Druhý zápas turnaja naši mladí zverenci otvorili súbojom proti najvyrovnanejšiemu súperovi MVK Nové Mesto nad Váhom. V prvom sete nám súper ukázal svoje kvality a po dramatickej koncovke sme podľahli 1:0. V druhom sete naši chlapci ukázali bojovnosť a kolektívny výkon a svojou dominantnou hrou a menej chybami zvíťazili s vyrovnali priebeh zápasu na 1:1. V poslednom sete tie breaku sme pokračovali v dobrom výkone a vďaka lepším herným činnostiam jednotlivca sme zvíťazili v pomerne 2:1.

V poslednom zápase prvej polovice sezóny sme sa stretli proti domácemu výberu VK Nové Mesto nad Váhom „B“, v ktorom naši chlapci po bojovom výkone a výborným servisom zvíťazili v pomere 2:0. Chlapcom ďakujeme za predvedené výkony prvej polovice sezóny. Druhá polovica sezóny sa začína 15.3.2020 opäť na hosťujúcej pôde Nového Mesta nad Váhom.

Hráči: Prokop R., Žiačik Š., Huťťa M., Hupka R., Struhár J., Valach L., Šerý T., Klinovský S., Horváth S., Pusztayová G., Jurovčík M., Ďurček L.

Tréneri: Pecho M., Dvorský M.