113

15. kolo 2. futbalovej ligy:
MŠK Púchov – FK Poprad 2:1 (1:0)

ŽK: Krčula – Yanchak, Zošák, rozhodovali Ruc, Čajka, Straka, 750 divákov

Favorizovaní Popradčania prišli do Púchova po všetky body, domácim odborníci po predchádzajúcej sérii bez víťazstva mnoho šancí na úspech nedávali. Púchovčania však súpera zaskočili vedúcim gólom Piláta už v 19. minúte. Popradčania, ktorých v minulej sezóne delil len krôčik od postupu do najvyššej slovenskej súťaže, chceli vyhrať aj v Púchove, no narážali na pozornú obranu domácich. Vyrovnávajúci gól sa im podarilo streliť až štvrť hodinu pred koncom, jeho autorom bol Slobodník – 1:1. Keď už sa zdalo, že domáci opäť nebudú bodovať naplno, dostal sa v záverečnej minúte k lopte striedajúci Mráz, odvďačil sa trénerovi za dôveru a zabezpečil Púchovčanom všetky body – 2:1.

Zostava MŠK Púchov: Strelčík – Riška, Ozimý, Lacko, Michlík (69. Mráz), Krčula, Pilát, Pišoja, Machara, Holiš (78. Munyorove), Martinček, tréner Vladimír Cifranič

Ostatné výsledky 15. kola: Bardejov – B. Bystrica 0:0, Slovan B – Podbrezová 2:0, Petržalka – Košice 1:2, Žilina B – Komárno 1:1, Šamorín – L. Mikuláš 3:0, Ružomberok B – Skalica 0:3