Výsledkový servis Tenisového klubu Púchov

498

DETI ZMIEŠANÉ do 10r. 1.trieda

06.05.2017 – TK Žilina A – TK Púchov 5:1

2hry: Nina Seduchová – Olivia Ondričková 6:2, Nina Švábiková – Max Faktor 6:2, Martin Frič – Timotej Podstránsky 6:0, Matúš Petraško – Ľubomír Talda 6:4,

4hry: Matúš Petraško/ Martin Frič – Olivia Ondričková/ Timotej Podstránsky 6:0, Nina Švábiková/ Nina Seduchová – Max Faktor/ Ľubomír Talda 1:6

27.05.2017 – TK Púchov – ŠKT Kremnica A 2:4

2hry: Max Faktor – Leonard Šebeň 6:4, Mária Kurcinová – Ema Weissová 4:6, Timotej Podstránsky – Michal Zöldy 0:6, Ľubomír Talda – Dominika Petríková 2:6,

4hry: Timotej Podstránsky/ Max Faktor – Michal Zöldy/ Leonard Šebeň 7:5,

Ľubomír Talda/ Mária Kurcinová – Dominika Petríková/ Ema Weissová 2:6

MLADŠÍ ŽIACI 2.trieda A

07.05.2017 – TK Sparta Považská Bystrica – TK Púchov 2:4

2hry: Michal Žbodák – Daniel Luhový 6:1 6:1, Marco Šuga (skr.) – Filip Varjassy 6:7 0:2, Šimon Briestenský – Martin Vrábel 1:6 2:6, Tomáš Sádecký – Lukáš Sapák 6:0 6:0,

4hry: Tomáš Sádecký/ Šimon Briestenský – Martin Vrábel/ Filip Varjassy 7:6 5:7 4:6, Marco Šuga/ Michal Žbodák – Daniel Luhový/ Lukáš Sapák 0:6 0:6

MLADŠIE ŽIAČKY 2.trieda

28.05.2017 – TK Púchov – TK Banská Bystrica 2:4

2hry: Katarína Hlavačková – Tereza Bartková 3:6 3:6, Nicole Janíková – Gabriela Kaštankinová 1:6 1:6, Adriana Cenigová – ETatiana Penovová 5:7 6:3 7:5, Nina Tomášová – Sara Brinzová 3:6 3:6

4hry: Nina Tomášová/ Adriana Cenigová – Tereza Bartková/ Gabriela Kaštankinová 6:1 6:2, Nicole Janíková/ Katarína Hlavačková – Sara Brinzová/ Tatiana Penovová 1:6 3:6

DORASTENKY 3.trieda A

14.05.2017 – ŠK Sokol LH – TK Púchov 2:4

2hry: Adela Glavová – Lucia Oráviková 3:6 6:1 3:6, Laura Štepitová – Ninka Buchtová 2:6 6:0 3:6, Alžbeta Kúdolová – Kristína Frolová 6:1 6:0, Sára Vosátková – Karolína Kuchtová 0:6 6:1 4:6,

4hry: Sára Vosátková/ Laura Štepitová – Karolína Kuchtová/ Kristína Frolová 7:5 3:6 7:5, Alžbeta Kúdolová/ Adela Glavová – Ninka Buchtová/ Lucia Oráviková 3:6 4:6

28.05.2017 – TK Púchov – LTK Liptovský Mikuláš A 6:0

2hry: Lucia Oráviková – Lucia Glutová 2:6 3:6, Ninka Buchtová – Ivana Spilá 3:6 4:6, Kristína Frolová – Klára Lisá 1:6 1:6, Karolína Kuchtová – Karin Petrášová 3:6 1:6,

4hry: Karolína Kuchtová/ Kristína Frolová – Karin Petrášová/ Lucia Glutová 1:6 2:6, Ninka Buchtová/ Lucia Oráviková – Ivana Spilá/ Klára Lisá 0:6 0:6

MUŽI 1.trieda

27.05.2017 – TK Podbrezová – TK Púchov 4:3

2hry: Michal Kučera – Marcel Luhový 1:6 0:6, Július Bella – Mário Lalík (skr.) 6:0, Tomáš Longauer – Peter Navoj 7:6 6:4, Miroslav Šteňo – Oliver Krošlák 7:6 6:3, Filip Šteňo – Andrej Kršjak 0:6 1:6,

4hry: Tomáš Longauer/ Martin Búlik – Andrej Kršjak/ Peter Navoj 6:3 6:3, Július Bella/ Filip Šteňo – Marcel Luhový/ Oliver Krošlák 2:6 5:7