Výsledky volieb v obciach okresu Púchov

664

Zvolení starostovia v okrese Púchov

V obciach nášho okresu (mimo mesta Púchov) bolo z 20 zvolených starostov najviac tzv. nezávislých (12), 7 starostov bolo zvolených za SMER-SD a jeden za koalíciu SMER-SD a SNS.

Beluša – Ján Prekop, NEKA, 86,4%
Dohňany – Milan Panáček, SMER-SD, 100,0%
Dolná Breznica – Lukáš Pekara, NEKA, 81,7%
Dolné Kočkovce – Martin Dolinský, NEKA, 52,5%
Horná Breznica – Tibor Mičko, NEKA, 87,8%
Horovce – Milan Velas, NEKA, 100,0%
Kvašov – Marián Pavlík, SMER-SD, 58,5%
Lazy pod Makytou – Ján Mičega, NEKA, 75,4%
Lednica – Kamil Karas, SMER-SD, 100,0%
Lednické Rovne – Marian Horečný, NEKA, 63,9%
Lúky – Ján Behro, NEKA, 91,2%
Lysá pod Makytou – Michal Ondrička, SMER-SD, 100,0%
Mestečko – Ján Hlinka, NEKA, 65,7%
Mojtín – František Staňo, SMER-SD, 55,7%
Nimnica – Ladislav Ďureček, NEKA, 60,3%
Streženice – Juraj Hrišo, SMER-SD, 100,0%
Visolaje – Vincenc Hrenák, NEKA, 73,2%
Vydrná – Milan Gášek, SMER-SD, SNS, 100,0%
Záriečie – Jozef Kollár, NEKA, 65,2%
Zubák – Pavol Gelo, SMER-SD, 67,1%

Zvolení poslanci obecných zastupiteľstiev v okrese Púchov

V obciach nášho okresu (mimo mesta Púchov) bolo zo 165 zvolených poslancov najviac tzv. nezávislých (60). Zo straníckych kandidátov mali najviac SMER-SD (58) a KDH (21). Ďalší poslanci zvolení za strany boli z SNS (6), NÁRODNEJ KOALÍCIE (5), koalície SaS, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA (5), koalície SMER-SD, SNS (5), Strany zelených (4) a SPOLU (1).

Beluša
Peter Virga KDH
Matej Slávik NEKA
František Salaj SMER-SD
Mária Vlasatá KDH
Milan Šedík SMER-SD
Peter Šarlay NEKA
Milan Šedík SMER-SD
Milan Bednár SMER-SD
Stanislav Ročiak SMER-SD
Štefan Kukučka KDH
Peter Majdan NEKA
Mária Matušová SMER-SD
Jozef Kazík SMER-SD

Dohňany
Marián Mušák SMER-SD
Ivan Kováčik SMER-SD
Karol Mušák SMER-SD
Kristína Badurová NEKA
Ľuboš Zvonek SMER-SD
Stanislav Malo SMER-SD
Daniel Mareček SMER-SD

Dolná Breznica
Lukáš Pekara NEKA
Katarína Jamborová SMER-SD
Vladimír Gorelka SMER-SD
Jana Gorelková SMER-SD
Milan Gabriš SMER-SD
Jozef Burmek KDH
Martin Sieklik KDH

Dolné Kočkovce
Janka Prekopová SZ
Juraj Vároš NÁRODNÁ KOALÍCIA
Jozef Michalec SZ
Milan Faktor SZ
Milan Kučík NÁRODNÁ KOALÍCIA
Peter Regina NÁRODNÁ KOALÍCIA
Viliam Gerbel SZ

Horná Breznica
Miloš Krivoklátsky NEKA
Martin Červený SMER-SD
Daniel Drahuta SMER-SD
Jaroslav Chachula NEKA
Jozef Šéry SNS

Horovce
Ľudmila Bieliková KDH
Juraj Prostinák NEKA
Jozef Kováčik KDH
Mário Staňo NEKA
Pavol Mičuda KDH
Maroš Toman KDH
Peter Lukáč KDH

Kvašov
Ľubomír Miček SMER-SD
Tatiana Koudelíková SMER-SD
Peter Ježo SMER-SD
Peter Pilný SMER-SD
Ľubomír Pilný SMER-SD
Ján Burian SMER-SD
Róbert Kovaľ SMER-SD

Lazy pod Makytou
Jozef Veteška SMER-SD
Pavol Hrbáček SMER-SD
Radoslav Vranák SMER-SD
Zdenko Baranec SMER-SD
Milan Štrbák SMER-SD
Pavol Hachran SMER-SD
Roman Putala NEKA

Lednica
Jozef Baláž SNS
Ján Baláž SMER-SD
Jaroslav Gažo SMER-SD
Martina Mokričková SMER-SD
Ján Barka SMER-SD
Pavol Pastva NEKA
Marcel Egly SMER-SD

Lednické Rovne
Peter Štefina NEKA
Gabriela Brezániová NEKA
Iveta Karasová NEKA
Dana Mončeková NEKA
Ján Daniš NEKA
Vladimír Janovec NEKA
Martin Mišík NEKA
Stanislav Backo NEKA
Tomáš Pokorný NEKA
Štefan Ďurko NEKA
Milan Chudada NEKA

Lúky
Marián Repatý NEKA
Miroslav Šulík NEKA
Pavel Palúch SNS
Jozef Klanica SMER-SD
Adolf Koniarik SMER-SD
Peter Vraník SMER-SD
Lukáš Túček NEKA

Lysá pod Makytou
Gertrúda Zlochová KDH
Juraj Václavík KDH
Martin Rusnák KDH
Jaroslav Drienik SMER-SD
Marián Moštenan KDH
Ján Okrajek SPOLU
Jana Barnincová SMER-SD
Milan Bartoník SMER-SD
Alexander Brežný SMER-SD

Mestečko
Štefan Boško NEKA
Peter Kalus SMER-SD
Miroslava Sasová SMER-SD
Pavel Jancík NEKA
Richard Marinič SMER-SD
Mária Ofúkaná NEKA
Renáta Žiaková SMER-SD

Mojtín
Miroslav Adamička NEKA
Martin Jurík NEKA
Michal Juračka NEKA
Alojz Zemančík NEKA
Martin Gombár NEKA

Nimnica
Miroslav Pojezdal SMER-SD
Tomáš Vrábel NEKA
Štefan Karlubík NEKA
Marián Šalamún KDH
Miroslav Slávik NEKA
Stanislav Král NEKA
Jaroslav Kanderka NEKA

Streženice
Eva Cígerová NEKA
Ján Badžgoň SMER-SD
Martin Karas SMER-SD
Bohuslav Svorada SMER-SD
Pavol Pavlík SMER-SD
Jozef Kováčik KDH
Matej Chromek SMER-SD

Visolaje
Roman Kvaššay KDH
Peter Bednárik KDH
Richard Ivanka NEKA
Michal Moško KDH
Milan Martinka NEKA
Andrej Markovič KDH
Jozef Ďurica NEKA

Vydrná
Jozef Močko SMER-SD, SNS
Štefan Ozimý SaS, SME RODINA, NOVA
František Novotný SMER-SD, SNS
Štefan Podymák SMER-SD, SNS
Zuzana Gášková SMER-SD, SNS

Záriečie
Miloš Zvonek SNS
Milan Lišanik NEKA
Katarína Kožúriková NEKA
Zuzana Brtišová NÁRODNÁ KOALÍCIA
Andrea Nosková SNS
Anna Beňová SNS
Rastislav Kredatus SMER-SD

Zubák
Tibor Zuzík SMER-SD
Jozef Janček SMER-SD
Miroslav Havko KDH
Peter Kanderka NEKA
Ivana Valachová SMER-SD
Andrea Sedláčková NÁRODNÁ KOALÍCIA
Silvester Babača NEKA

Zdroj: www.volbysr.sk