Dočasné vylúčenie železničnej dopravy na úseku Púchov – Považská Bystrica

831

V dňoch 11.– 21. júna 2019 budú správcom železničnej dopravnej cesty (ŽSR) vykonávané výlukové práce, ktoré budú mať za následok dočasné vylúčenie osobnej železničnej dopravy na úseku: Púchov – Považská Bystrica. V dôsledku výluky budú v dňoch 11. – 21. júna 2019 na úseku Púchov – Považská Bystrica nahradené autobusovou dopravou (NAD) vlaky nasledovne:

Popis zastávok NAD:

Považská Bystrica pred staničnou budovou
Milochov pred staničnou budovou
Nosice na zastávke SAD „Púchov, Nosice, pož. zbrojnica“
Púchov pred staničnou budovou

Dôležité upozornenia:

pre cestujúcich zo/do zastávok Milochov a Nosice pri vlakoch nahradených NAD: do/zo ŽST Milochov bude zavedená kyvadlová doprava iba do/zo ŽST Pov. Bystrica, nebude zabezpečené spojenie medzi žel. zastávkami Milochov a Nosice, nebude zabezpečený prestup na nadväzné vlaky v ŽST Považská Bystrica a Púchov. Cestujúci zo zastávky Milochov, ktorí cestujú na smer Púchov môžu v úseku Považská Bystrica – Púchov môžu použiť vlaky kategórie Ex, R a RR, pričom im bude uznaný pôvodný cestovný doklad (CD). Cestujúci z Milochova si zakúpia CD v osobnej pokladni v ŽST Považská Bystrica alebo u vlakvedúceho vlaku R, RR, Ex s tým, že im bude vydaný CD z tarifného bodu Milochov.

V termínoch 17.6. – 19.6.2019 a 01.07 – 04.07.2019 bude navyše uzavreté železničné priecestie v Nosiciach smerom na Cérov. Uzávierka bude z dôvodu opravy priecestia.

Zdroj: ŽSR, MsÚ Púchov