Dopravná nehoda piatich vozidiel pri obci Udiča

261

Dňa 11. marca, krátko pred pol desiatou hodinou doobeda bola ohlásená dopravná nehoda štyroch osobných motorových vozidiel, ktorá sa stala na ceste č. II/ 507, v katastri obce Udiča – časť Upohlav, v okrese Považská Bystrica. Na zásah boli vyslaní piati príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Považskej Bystrice s dvomi zásahovými vozidlami.

Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu piatich osobných motorových vozidiel, v dôsledku ktorej sa zo siedmych účastníkov zranila jedna osoba, ktorá bola v starostlivosti posádky Záchrannej zdravotnej služby. Cesta bola v danom úseku neprejazdná, pričom z troch havarovaných vozidiel unikali prevádzkové kvapaliny.

Zasahujúci hasiči zabezpečili miesto udalosti, preverili zdravotný stav účastníkov dopravnej nehody a na troch postihnutých vozidlách vykonali požiarno-bezpečnostné opatrenia. Súčasne prostredníctvom absorpčnej látky zachytili a odstránili vytečené prevádzkové kvapaliny. Zranená osoba bola prevezená posádkou ZZS na ďalšie ošetrenie do nemocnice. V dôsledku dopravnej nehody bola cesta č. II/507 v danom úseku uzavretá v oboch smeroch.

Zdroj: policiasr.eu