Družstvá starších žiakov postupujú do bojov o majstrovstvá Slovenska

397

Dňa 17.11. 2018 sa v púchovskej volejbalové hale uskutočnilo posledné kolo základnej časti súťaže starších žiakov.

Tohto kola sa zúčastnili dve púchovské družstvá starších žiakov , družstvo z COP Trenčín a družstvo TAMI Bratislava. Družstvo Púchova „A“ nastúpilo na prvý zápas proti COP Trenčín. Tento zápas Púchov „A“ jednoznačne vyhral 2:0 aj napriek tomu že družstvo Trenčína si na posledný turnaj doviezlo aj posily.

Družstvo Púchova „B“ nastúpilo na prvý zápas proti TAMI Bratislava a rovnako zápas vyhralo jednoznačne s tým že súper uhral celkovo len 16 bodov. Ďalší zápas odohralo družstvo Púchova „B“ s posilnením družstvo COP Trenčín a prvý krát v sezóne s družstvo prehralo 1:2.

Posledný zápas odohralo družstvo Púchova „A“ s TAMI Bratislava a tento zápas družstvo vyhralo ešte jednoznačnejšie ako s Trenčínom. Obidve družstvá Púchova si zabezpečili postup do skupiny, kde sa bude bojovať o postup na Majstrovstvá Slovenska. Družstvo Púchova „A“ postupuje z prvého miesta zatiaľ bez prehry v súťaži. Družstvo Púchova „B“ postúpilo z druhého miesta s jednou prehrou.

Volejbalový oddiel 1970 MŠK Púchov reprezentujú hráči:

Púchov „A“: Cíbik S., Drga A., Gabko E., Galánek Z., Janoško M., Jurovčík J., Kapustinec M., Kvasnica R., Maslák A., Mazák M., Trnka D., Turčáni M.

Púchov „B“: Križák M., Brun M., Madejski J., Malina P., Martikáň P., Bradáč S., Medňanský T., Mušák V., Pivko M., Struhár M., Šedivý J.

Prvé kolo nadstavbovej časti odohrajú obidve družstvá starších žiakov dňa 1.12.2018.

Luhový Vladimír, MŠK Púchov