Futbalový klub MŠK Púchov zorganizoval spoločný tréning prípraviek a mužov

600

Už druhý rok po sebe pripravil futbalový klub MŠK špeciálny tréning pre svojich najmenších hráčov pri príležitosti medzinárodného dňa detí. Vzhľadom k nabitému programu mužov to tento rok vyšlo na utorok 11. júna popoludní.

„Počasie nám vyšlo na jednotku. Som veľmi rád, že sa pridali k našim budúcim športovým hviezdam aj hráči z Áčka, ktorí spravili najmenším členom MŠK veľkú radosť. Vďaka našim partnerom a sponzorom, ktorí podporujú púchovský futbal sa nám podarilo zabezpečiť špeciálne športové vaky s originálnym dizajnom, ktoré sme darovali každému malému futbalistovi a futbalistke. Radosť detí v ich očiach bola neopakovateľná a som veľmi rád, že nám toto prekvapenie podarilo zrealizovať“, povedal viceprimátor mesta Lukáš Ranik.

Vydarenú akciu zhodnotil aj futbalový manažér púchovského klubu. „Dnešný spoločný tréning A mužstva s našou prípravkou bol  peknou ukážkou našej systematickej práce v klube. Som mimoriadne rád, že každý kto sa prišiel pozrieť musel byť unesený koľko detí vo veku od 5-10 rokov máme v klube. Je to veľmi dobrý prísľub do budúcnosti. Chcel by som tiež pochváliť hráčov nášho Áčka, že po náročnej sezóne sa chlapcom a dievčatám ukázali ako vzory a spoločným tréningom ich motivovali do ďalšej futbalovej aktivity v budúcnosti“, zhodnotil Marek Šimáček.

Deti si zahrali na hlavnom štadióne futbal, porobili množstvo fotiek s hráčmi z Áčka a aktívne tak strávili športové podujatie pripravené futbalovým klubom MŠK pri príležitosti medzinárodného dňa detí. Už teraz sa tešíme na nasledujúci ročník.

MŠK Púchov, foto: Slavomír Flimmel.