Hokejisti MŠK Púchov vyhrali nad HK Partizánske 10-4

168

2. hokejová liga muži

Po skončení základnej časti v sedemčlennej skupine A sa hokejisti MŠK Púchov ocitli v nadstavbovej časti v regionálnej skupine D. Do skupiny D si družstvá preniesli body a skóre dosiahnuté v skupine A s postupujúcimi súpermi zo svojej skupiny po základnej časti.

Dňa 21.1. 2023 púchovskí hokejisti prehrali vonku s prvým mužstvom tabuľky HK Delikateso Bratislava 2-1. V prvej tretine dostali gól od Pisaroviča, druhá tretina bola bez gólov a v poslednej tretine najskôr Kanaet vyrovnal a Abaffy uzavrel na konečných 2-1 pre domácich.

V sobotu 29.1.2023 hokejisti MŠK Púchov odohrali doma úspešný zápas s Hokejovým klubom Iskra Partizánske. Zápas skončil 10-4 (2:1, 5:0, 3:3). Pred  194 platiacimi divákmi skórovali: Šedivý (2x), Ladecký, Luhový, Minárik (2x), Maniaček, Lapin (2x), Kanaet – Hvizdoš, Pekarčík (2x), Peniaška. V strelách na bránu Púchov vyhral na súperom v pomere 55:29.