Hokejový dorast vyhral v Prešove

501

Dňa 25.3.2023 cestovali púchovskí dorastenci na východ, kde odohrali dva zápasy. V sobotu 25.3. bol zápas s Prešovom, ktorému nedovolili vsietiť ani jeden gól a vyhrali nad domácimi 0:4. O víťazstvo sa zaslúžili Lazkov, dva krát skóroval Pazderník a napokon presne namieril ešte Mikovič. V nedeľu 26.3. sa Púchovčania presunuli do Spišskej Novej Vsi. Kuriozitou zápasu bol trojgólový strelec Pancza, ktorý otvoril skóre v prvej minúte prvej tretiny, druhý gól v poslednej minúte prvej tretiny a tretí gól v sedemnástej sekunde druhej tretiny. V poslednej tretine ešte skórovali Pazderník, Lazkov a Koncový. Púchov tak zvíťazil 3:6.

V sobotu 25.3. okrem dorastencov hrali hokej aj mladšie ročníky, kde starší žiaci 9HT podľahli Žiline vysoko 15:1 Jediný gól strelil Brindza. 8HT cestovali do Rimavskej Soboty, no nestačili na súpera a prehrali 4:3 (Macko a 2x Vrabec). Na domácom ľade podľahli súperovi z Brezna hráči MŠK 6HT 2:4.