Kandidáti do komunálnych volieb sú zverejnení

1776

Mesto Púchov dňa 25. septembra 2018 zverejnilo zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby primátora mesta a voľby do mestského zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov.

Kandidáti na primátora mesta:

  1. Michal Bizoň, Ing., M.Sc., 56 r., konateľ obchodnej spoločnosti, nezávislý kandidát
  2. Pavol Crkoň, JUDr., 51 r., právnik, nezávislý kandidát
  3. Miroslav Faktor, Ing., 58 r., manažér, nezávislý kandidát
  4. Katarína Heneková, JUDr., 43 r., vedúca oddelenia zápisov práv k nehnuteľnostiam, nezávislá kandidátka
  5. Roman Hvizdák, Bc., 42 r., manažér kultúry, nezávislý kandidát
  6. Irena Kováčiková, 66 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
  7. Miroslav Kubičár, PaedDr., 58 r., riaditeľ gymnázia, nezávislý kandidát
  8. Marián Michalec, Mgr., 51 r., manažér, nezávislý kandidát
  9. Marián Mišún, Mgr., 38 r., asistent poslanca NRSR a robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Kandidáti na poslanca mestského zastupiteľstva:

Volebný obvod č. 1 (volia 2 poslanci)

  1. Ján Gabčo, PaedDr. Mgr. art., PhD., 33 r., učiteľ, nezávislý kandidát
  2. Peter Hudák, 53 r., školník SUŠ, nezávislý kandidát
  3. Milan Janco, 56 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  4. Pavol Kuchta, Ing., 27 r., manažér logistiky, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
  5. Daniel Lako, Ing., 60 r., podnikateľ, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova
  6. Pavel Melišík, Ing., 68 r., dôchodca, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova
  7. Zuzana Obertová Gábelová, 43 r., finančný agent, nezávislá kandidátka
  8. Radoslav Varga, Mgr., 48 r., novinár, nezávislý kandidát
  9. Ivan Zahradový, 51 r., obchodný manažér, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 2 (volia 3 poslanci)

  1. Miriam Bašková Gabčová, Ing., Ph.D., 43 r., SZČO, nezávislá kandidátka
  2. Miroslav Bučko, Mgr., 55 r., učiteľ, nezávislý kandidát
  3. Katarína Heneková, JUDr., 43 r., vedúca oddelenia zápisov práv k nehnuteľnostiam, nezávislá kandidátka
  4. Jaroslav Hupka, Ing., 46 r., obchodný manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)
  5. Radka Kapustová, 25 r., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka
  6. Milan Kováč, Bc., 53 r., policajt, nezávislý kandidát
  7. Ľubica Kuchařová, Ing., 40 r., audítorka a lektorka pre systém ochrany ŽP a BOZP, nezávislá kandidátka
  1. Radomír Kvasnička, 25 r., robotník, nezávislý kandidát
  2. Anton Martinko, Ing., 32 r., ekonóm, účtovník, nezávislý kandidát
  3. Lukáš Ranik, Ing., 30 r., manažér, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova

Volebný obvod č. 3 (volia 2 poslanci)

  1. Eleonóra Bučková, Mgr., 55 r., učiteľka, nezávislá kandidátka
  2. Viliam Karas, Ing., 55 r., manažér, nezávislý kandidát
  3. Irena Kováčiková, 66 r., dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
  4. Andrej Kozák, Ing., 28 r., technológ, nezávislý kandidát
  5. Daniel Krištof, 30 r., robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  6. Vladimír Kuchař, Ing., 54 r., ekonóm, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova
  7. Juraj Lednický, 31 r., operátor výroby, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova
  8. Miroslava Sliacka, Ing., 34 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

Volebný obvod č. 4 (volia 3 poslanci)

  1. Michal Dubovan, 33 r., gastro manažér, Kresťanskodemokratické hnutie
  2. Jarmila Halušková, 39 r., SZČO, Spolu – občianska demokracia
  3. Peter Hinka, 33 r., robotník, nezávislý kandidát
  4. Roman Hvizdák, Bc., 42 r., manažér kultúry, nezávislý kandidát
  5. Miroslav Kubičár, PaedDr., 58 r., riaditeľ gymnázia, nezávislý kandidát
  6. Marián Mišún, Mgr., 38 r., asistent poslanca NRSR a robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  7. Peter Prekop, 67 r., dôchodca, nezávislý kandidát
  8. Miroslav Sádecký, 38 r., vodič, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  9. Peter Švec, Ing., 35 r., projektový manažér, Spolu – občianska demokracia
  10. Milada Vargová, Mgr., 50 r., manažérka kultúry, nezávislá kandidátka

Volebný obvod č. 5 (volia 2 poslanci)

  1. Peter Bílik, Mgr., 43 r., pedagóg, nezávislý kandidát
  2. Angela Lazorová, Mgr., 43 r., špecialista ľudských zdrojov, nezávislá kandidátka
  3. Karol Malinka, 62 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie
  4. Stanislav Mráz, 55 r., správca, nezávislý kandidát
  5. Ján Petro, 64 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

Volebný obvod č. 6 (volia 2 poslanci)

  1. Marek Braniš, 35 r., robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
  2. Jozef Čambalík, Mgr., 49 r., učiteľ SPŠ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  3. Igor Hurta, MUDr., 46 r., lekár, Doma dobre
  4. Rudolf Marman, 43 r., manažér, nezávislý kandidát
  5. Marián Michalec, Mgr., 51 r., manažér, nezávislý kandidát
  6. Ladislav Suchánek, Bc., 46 r., policajt, nezávislý kandidát
  7. Peter Žiačik, Ing., 55 r., manažér, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Nova

Volebný obvod č. 7 (volia 2 poslanci)

  1. Cyril Crkoň, Bc., 47 r., pedagóg, nezávislý kandidát
  2. Lukáš Garaj, 20 r., robotník, Ľudová strana pevnosť Slovensko
  3. Ján Riško, Ing., 54 r., technik, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 8 (volia 2 poslanci)

  1. Emil Filo, Ing., 59 r., SZČO, nezávislý kandidát
  2. Milan Janto, 33 r., SZČO, nezávislý kandidát
  3. Roman Špaček, Mgr., 49 r., učiteľ, nezávislý kandidát
  4. Vladimír Taraba, doc. Ing., PhD., 65 r., technik, nezávislý kandidát
  5. Milan Trník, 55 r., vedúci prevádzky tepelného hospodárstva, Strana moderného Slovenska

Volebný obvod č. 9 (volia 1 poslanec)

  1. Ivan Kubiš, 45 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
  2. Rastislav Minárik, 27 r., robotník, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Komunálne voľby sa konajú 10. novembra 2018.