Malí odvážni ninjovia ovládli Marczibányiho záhradu

199

Byť pripravený je najdôležitejší predpoklad úspechu.“ (Henry Ford, významný americký priemyselník)

Slnečné sobotné popoludnie (21.8.2021) v Púchove sa nieslo v duchu detského džavotu, zábavy a pohybových aktivít, ktorých zámerom bola najmä propagácia fyzickej zdatnosti a zdravšieho životného štýlu v slovenských rodinách.

Viac ako 70 detí využilo jedinečnú príležitosť, zúčastniť sa zábavných pohybových hier NINJA EXPERT Púchov. Každého z malých odvážlivcov, ktorý prekonal vytýčenú prekážkovú dráhu, čakala v závere zaslúžená odmena v podobe medaile a chutného jabĺčka.

Ako organizátor podujatia vyjadrujem veľké poďakovanie všetkým zúčastneným rodičom, ktorých deti predviedli v mnohých prípadoch veľmi pekné športové výkony. Rovnako ďakujem aj všetkým ľuďom, ktorí mi akoukoľvek formou s podujatím pomáhali, či už sa jedná o dobrovoľníkov, ktorí sa zhostili úlohy usporiadateľov, dobrovoľných hasičov z Púchova, ktorí podujatiu poskytli prekážku a kolíky vyhradzujúce trať, ale aj mnohým ďalším podporovateľom, vrátane primátorky K. Henekovej, ktorá po vzájomnej dohode poskytla vystupujúcim deťom sladkú odmenu v podobe chutných jabĺčok.

Z titulu NINJA EXPERT Púchov sa v kategórii chlapcov do 12 rokov môže tešiť Max Chovanček, ktorý prekážkovú trať prebehol za čas 1 minúta 4,31 sekúnd a v kategórii dievčat iba 7 ročná Sofia Haliakova s dosiahnutým časom 1 minúta 26,20 sekúnd.

Marián Mišún, poslanec MsZ