Memoriál Petra Cipku v Ihrišti vyhral Ľuboš Novosád

439

Ľuboš Novosád (na snímke v strede) sa stal víťazom tradičných jesenných rybárskych pretekov – 13. ročník Memoriálu Petra Cipku. Na vodných nádržiach Ihrište ich tradične pripravila Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu v Púchove.

Ľuboš Novosád triumfoval v konkurencii viac ako 250 rybárov z púchovskej organizácie, ale aj z ostatných susedných rybárskych organizácií. Víťaz pretekov ulovil celkovo 19 kaprov čo znamenalo zisk 992 bodov. O dvoch kaprov menej chytil druhý Jozef Zágora a získal 893
bodov. Bronzová priečka patrí Miroslavovi Kvaššayovi, ktorý za 27 ulovených pstruhov získal 810 bodov. Na štvrtej priečke skončil Juraj Konrád, ktorý ulovil 13 kaprov a jedného pstruha dúhového, za čo získal 663 bodov. Piatym oceneným rybárom bol Milan Mitašík,
ktorý si za 21 ulovených pstruhov pripísal na svoje konto 630 bodov. Celkovo sa na vodných nádržiach Ihrište ulovilo 151 kaprov a 287 pstruhov dúhových.

Na pretekoch nechýbala vďaka sponzorom tradične bohatá tombola, najlepšia pätica získala vecné ceny, víťaz tradičný pohár a prví traja najúspešnejší rybári aj medaily.
-pok-