Mestská knižnica Vladimíra Roya je otvorená všetkým čitateľom

269

Od 1. februára Mestská knižnica Vladimíra Roya opäť poskytuje svoje služby pre verejnosť v bežnom výpožičnom čase, pondelok až piatok, od 8:00 hod. do 16:00 hod.

Návšteva knižnice je podmienená nariadeniami Vlády SR a dbáme na prísne dodržiavanie epidemiologických opatrení. Hoci je čitateľom umožnená návšteva našich priestorov, preferujeme telefonické objednávanie kníh a následné vyzdvihnutie vybraných titulov, ktoré Vám obratom pripravíme k vyzdvihnutiu.

Aj napriek situácii aktivity mestskej knižnice neklesajú. Naďalej nakupujeme nové tituly, ktoré budú čoskoro dostupné čitateľom vďaka Fondu na podporu umenia. Na našej facebookovej stránke prebieha nový projekt – Celoročný knižný plán, ktorý každý mesiac inšpiruje knihomoľov a zadáva im zaujímavé námety ako ešte viac okoreniť čitateľský zážitok. V polovici februára spúšťame literárnu súťaž pre žiačky a žiakov ZŠ – Čarovanie perom, ktorá prebieha v spolupráci s Mestom Púchov, a jej vyhodnotenie uskutočníme koncom Marca – mesiaca knihy. Aj naďalej môžete v Púchovských novinách sledovať recenzie kníh, ktoré pre čitateľov poctivo vyberáme a chceme aj takýmto spôsobom inšpirovať ľudí k čítaniu i k návšteve našej knižnice.

Veríme, že sa nám podarí naše služby poskytovať čo najlepšie a najrýchlejšie, aby sme Vám tak spríjemnili čas, ktorý ešte vždy musíme tráviť zväčša doma, vo vlastnom bezpečí, vo svete príbehov a bezuzdnej fantázie.

Tamara Blašková, Daniela Gabrišová