Mladší žiaci prezimujú na prvých priečkach…

121

Mladší žiaci-štvorkári VO 1970 MŠK Púchov pod trénerským vedením M. Pechu a M. Dvorského súťažiaci v sezóne 2022/23 v dvoch tímoch: A-čko s hráčmi R. Hupka, F. Klobučník, Z. Kubáň, E. a D. Máčekovci, V. Veteška a B-čko s hráčmi Z. Chovanček, D. Jančo, M. Jurči, E. Kudlejová, M. Mušák a M. Svoboda, ukončili tento rok turnajom 27.11. na pôde klubu HIT Trnava na víťaznej vlne a prezimujú na prvých dvoch miestach tabuľky. A-čko so štrnástimi na prvom a B-čko s desiatimi bodmi na druhom mieste. Po Novom roku ich 5.02. čaká tretí turnaj súťaže na pôde klubu VK Nové Mesto n/V.

Mladší žiaci – šestkári  VO MŠK 1970 Púchov v zostave s hráčmi: T. Furo, R. Hupka, D. Jančo, F. Klobučník, M. Mušák, E. a D. Máčekovci, T. Ozimý, R. Sulo, M. Svoboda, L. Turza a D. Ďuriš (kapitán), nastúpili tiež pod trénerským vedením M. Pechu a M. Dvorského 11. decembra v 5.kole na dvojzápas  v športovej hale v Novom Meste nad Váhom proti miestnemu VK. Pre nemoc nenastúpili Z. Kubáň a V. Veteška. Po výbornom výkone potvrdili úlohu favorita a zvíťazili v oboch zápasoch hladko po 3:0  (prvý -11,-17,-11, druhý -14,-19,-13). Prezimujú tak suverénne na prvom mieste tabuľky s osemnástimi bodmi. Najbližšie ich čaká 29.01.2023 na domácej pôde v 6.kole súťaže dvojzápas s VK Slávia SPU Nitra.

Ďakujeme obom trénerom, aj všetkým hráčom za vzornú reprezentáciu MŠK aj mesta a rodinnému fanklubu za divácku podporu na všetkých zápasoch doma aj vonku. Veríme, že naše tímy „nezaspia na vavrínoch“ a zimnú prestávku využijú nielen na oddych počas blížiacich sa sviatkov, ale aj na aktívnu prípravu na pokračovanie súťaže v roku 2023.

Pavel Melišík