Na okresných cestách sa minulý týždeň stalo šesť nehôd, zranilo sa pri nich šesť ľudí

97

Po dvoch relatívne pokojných týždňoch došlo na cestách Púchovského okresu v 18. týždni k nárastu počtu dopravných nehôd. Stalo sa ich šesť, našťastie nikto neprišiel o život a ani neutrpel ťažké zranenie, ľahké zranenie pri utrpelo šesť osôb.

Ešte 1. mája narazil na parkovisku pri jednom z obchodných reťazcov v Púchove neznámy
vodič na nezistenom automobile do osobného vozidla Škoda Rapid. Následne si nesplnil
základnú povinnosť vodiča a účastníka dopravnej nehody, z miesta ušiel bez toho, aby ju nahlásil polícii.
O dva dni neskôr na kruhovej križovatke Komenského ulice a Námestia slobody v dôsledku nesprávneho odbočovania narazil vodič Škody Fabia do cyklistky. Po náraze spadla cyklistka na cestu, utrpela ľahké zranenie. Skúška na alkohol bola negatívna.
V rovnaký deň sa stala dopravná nehoda na ceste II/507 v katastri Horenickej Hôrky. Vodička Chevroleta neprispôsobila na ceste z Lednických Rovní smerom do Púchova rýchlosť
jazdy svojim schopnostiam, prešla do protismeru, kde sa zrazila s automobilom Mitsubishi Space. Pri nehode utrpela ľahké zranenie vodička Mitsubishi Space. Skúška na alkohol bola negatívna.
V piatok 5. mája vbehla vodičke motorového vozidla Ford Marea v katastri obce Visolaje do jazdnej dráhy laň. Po zrážke skončilo vozidlo mimo cesty. Vodička utrpela ľahké zranenie. Skúška na alkohol bola negatívna.
O deň neskôr nevenoval vodič automobilu Peugeot pozornosť vedeniu vozidla v Beluši a narazil do vozidla Renault Scenic, ktoré vodička odstavila pri krajnici. Vodička Renaultu utrpela ľahké zranenie.
V rovnaký deň nevenoval dostatočnú pozornosť vedeniu vozidla vodič Kia Ceed za Púchovom v smere do Považskej Bystrice. Narazil do zadnej časti vozidla Škoda Fabia, ktorej vodič zastavoval pri krajnici. Pri nehode sa ľahko zranili dve spolujazdkyne.

KR PZ Trenčín

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − twelve =