Predajňa inštalačného materiálu – Púchov servis, s.r.o.

1698

Súčasťou novovzniknutej spoločnosti Púchov servis, s.r.o. sa stala aj predajňa a sklad inštalačného materiálu. Predajňa už má svoju históriu, aj keď mnohí ľudia z okolia Púchova a dokonca aj Púchovčania o nej nevedia. Je to aj tým, že je situovaná na okraji mesta a mimo frekventovaných ulíc.

Spýtali sme sa nákupcu a obchodného asistenta p. Ivana Bridu ako vidí budúcnosť a ďalší rozvoj tejto predajne:

Fakt je, že zatiaľ som sa oboznamoval so sortimentom, ktorý ponúkame na predajni a so systémom nákupu a výberom tovarov. Ale už teraz viem, že sa musíme zamerať v prvom rade na všeobecnú a aj cielenú reklamu našej predajne v celom regióne Považia. Pozorne monitorujem záujem zákazníkov a požadovaný tovar sa snažíme zabezpečiť čo najskôr a za čo možno najlepšie ceny. Robím si prieskum trhu, hlavne dodávateľov najžiadanejších komodít (vodoinštalačný, kúrenársky a plynárenský materiál) s cieľom dosiahnuť, čo najvýhodnejšie nákupné podmienky.

Pripravujeme marketingový program pre získavanie nových zákazníkov a tak isto aj motivačný program pre stálych zákazníkov. Okrem toho plánujeme rozšíriť náš sortiment aj o nové značky plynových a elektrických vykurovacích systémov, prípadne aj tepelné čerpadlá. Tu by som veľmi rád dosiahol situáciu, kedy zákazníkovi ponúkneme tovar, službu demontáže starého kotla, montáž nového, záručný a pozáručný servis. Verím, že sa nám bude dariť poskytovať čo najlepšie služby pre nielen občanov Púchova, ale aj pre všetkých záujemcov zo širokého okolia.

Maloobchodná predajňa s vodoinštalačným a kúrenárskym materiálom (č.t. 042/4651713) má otváraciu dobu v pracovné dni od 6:30 do 16:30.

Ponúkaný sortiment:

Voda – pákové batérie, umývadlá, WC, pancierové hadičky, sifóny, plavákové prípojkové a guľové ventily, izolácia, čerpadlá, prietokové ohrievače, bojlery, potrubia pitnej a úžitkovej vody (oceľové, medené, PPR Ekoplastik, PVC a tvarovky).

Kúrenie – rozvody vonkajšie aj vnútorné (príruby, varné kolená, redukcie, oceľové potrubia), podlahové kúrenia, vykurovacie telesá, kotly elektrické, plynové, tuhé palivo, expanzomaty, manometre, teplomery, meranie, regulácia.

Záhradný program – nástavce na postrekovanie, rýchlospojky, hadice.