171
Ilustračné foto: Miroslav Mikáč

Štvrťfinále play-off 2. liga muži 3. zápas:

MHK 32 Liptovský Mikuláš B – MŠK Púchov 2:10 (2:3, 0:4, 0:3), stav série 0:3

Góly: 7. Minárik, 15. Luhový (Zúbek, Brňák), 20. Hajský (Božik, Brňák), 26. Minárik (Luhový, Zúbek), 29. Kanaet (Brňák, Deneš), 38. Hajas (Deneš, Hudík), 39. Luhový (Brňák, Minárik), 43. Hudík (Šedivý, Deneš), 46. Deneš (Šedivý, Hudík), 51. Pobežal (Zemko, Húska)
Strely: 19/48, presilovky: 4/1 – 16/6, rozhodcovia: Moller, Čahoj, Knižka, Holienka, 150 divákov
Liptáci sa síce ujali vedenia už po necelých piatich minútach, ale to bolo poslednýkrát čo viedli.
V siedmej minúte vyrovnal Minárik a o ďalších sedem minút poslal Púchovčanov do vedenia Luhový. Domáci síce ešte pred koncom tretiny vyrovnali, no 17 sekúnd pred koncom prvého dejstva poslal Púchov do vedenia Hajský – 2:3. V ďalších dvoch tretinách už dejstvo na ľadovej ploche ovládli úplne Púchovčania. Domáci nestíhali, uchyľovali sa k nedovoleným zákrokom a hostia nekompromisne trestali domáce oslabenia. Až šesť z desiatich gólov strelil Púchov v presilovkách. Desať minút pred koncom vsietil Pobežal desiaty gól hostí, ktorí si tak postup do semifinále vybojovali v najkratšom možnom čase.
Zostava MŠK Púchov: Crkoň, Kubiridžák – Brňák, Božik, Zúbek, Minárik, Luhový – Hajas, Hudík, Deneš, Šedivý, Kanaet – Kvocera, Pobežal, Zemko, Húska, Hajský – Vladimirov, Urban, Ladecký, tréner Miroslav Nemček
Ostatné výsledky štvrťfinále: Kežmarok – Partizánske 2:5, stav série 2:1, Detva – Trebišov 0:10, stav série 0:3, Piešťany – Rimavská Sobota 3:4 pp, stav série 0:3
V semifinále play-off privítajú Púchovčania v sobotu a v nedeľu (vždy o 17.00) na domácom ľade Rimavskú Sobotu.