Spanilá jazda hokejistov MŠK Púchov na Záhorí

240

2. liga muži
10. kolo: HK 91 Senica – MŠK Púchov 2:10 (1:5, 1:3, 0:2), 2. Schvandtner (Zemko, Haluška), 3. Paliesek (Furo), 8. Hrušík (Zúbek), 16. Zúbek (Kvocera, Hrušík), 19. Bajtala (Schvandtner), 21. Hrušík (Mikuš, Zúbek), 35. Mikuš (Hrušík), 38. Lukáč (Furo), 45. Schvandtner, 47. Mikuš (Panáček, Kvocera)
Strely na bránku: 26 – 36, Presilové hry 7/0 – 4/2, 91 divákov, Rozhodovali Jančík, Haringa, Valachovič
Zostava MŠK Púchov: T. Hrušík – Kvocera, Mikuš, Lukáč, Bednár, Kolárik, Schvandtner, Mihula – L. Hrušík, Brandis, Zúbek, Zemko, Paliesek, Furo, Haluška, Panáček, Bajtala, Stanislav

Púchovčania začali proti súperovi, ktorí v tejto sezóne nepozná chuť víťazstva, podľa očakávania. Už v druhej minúte otvoril skóre Schvandtner, o minútu zvyšoval na 0:2 Paliesek, a keď v 8. minúte zvýšil Hrušík na 0:3, bolo jasné, že otázkou bude len výška
skóre. Do prestávky ešte skórovali Zúbek a Bajtala. Po štvorgólovom vedení po prvej tretine hneď v úvode druhej časti zvýšil Hrušík na 1:6 a v ďalšom priebehu Púchovčania už v pohode kontrolovali skóre a postupne ho navyšovali. Pred Partizánskym si tak hokejisti MŠK Púchov udržiavajú v čele tabuľky dvojbodový náskok.

Ostatné výsledky 10. kola: Prievidza – Dynamax Nitra 5:1, Budapešť – Partizánske 5:7, Dolný Kobín – Levice 6:4, Ružomberok – Osmos Bratislava B 3:6