Stolný tenis: Lysá vyhrala v Prievidzi a odpútala sa od dna tabuľky

426
Tomáš Lefko vybojoval v predohrávanom stretnutí v Udiči za Odemu Púchov dva body. Napokon to však na čo i len remízu nestačilo. Foto: Milan Podmaník

OBLASTNÉ STOLNOTENISOVÉ SÚŤAŽE

3. liga muži
Stolní tenisti Dolných Kočkoviec mali jednu z posledných šancí uchovať si nádej na záchranu, keď cestovali za stoly rezer Partizánskeho a Veľkých Uheriec, teda mužstiev, ktoré sú v spodnej časti tabuľky. V Partizánskom prehrali hladko, v Uherciach po dramatickom priebehu len tesne. Nič to však nemení na tom, že nádej na záchranu prudko klesla…

Výsledky:
17. kolo: STK Tevos Partizánske B – Slovan Dolné Kočkovce 14:4 (Blaško 3, Janiš 1), Sedmerovec – Trenčín B 13:5, Prusy – Lazany 12:6, Stará Turá – Bošany B 10:8, Nové Mesto nad Váhom B – Karpatia Prievidza 11:7, Veľké Uherce B – Ladce 4:14
18. kolo: STK V. Uherce B – Slovan Dolné Kočkovce 10:8 (Blaško 3, Janiš 3, J. Škrabko 2), Prusy – STK Prievidza 16:2, Stará Turá – Karpatia PD 10:8, Nové Mesto B – Bošany B 11:7, Partizánske B – Ladce 5:13

1. Prusy 16 16 0 0 215:73 48
2. N. Mesto B 16 13 1 2 187:101 43
3. Ladce 15 12 0 3 171:99 39
4. Trenčín B 14 9 0 5 145:107 32
5. Karpatia PD 16 7 2 7 147:141 32
6. Sedmerovec 14 8 1 5 149:103 31
7. Lazany 15 6 2 7 133:137 29
8. Stará Turá 16 6 1 9 123:165 29
9. V. Uherce B 16 4 2 10 107:181 26
10. Partizánske B 16 4 1 11 112:176 25
11. STK PD A 15 4 1 10 110:160 24
12. Bošany B 16 3 1 12 118:170 23
13. D. Kočkovce 15 2 0 13 83:187 19

4. liga muži
13. kolo: STK Tužina – OZ Lysá pod Makytou 11:7, Zeder Prievidza – TTC PB B 7:9, Otrhánky – Tr. Teplá B 3:15, Chocholná-Velčice – Trenčín C 7:11, Handlová – Diviaky 9:9, Prievidza B – Oslany 12:6
14. kolo: Zeder Prievidza – OZ Lysá pod Makytou 4:14 (Janíček, Panáček, Schulcz, Ladecký po 3, 2 x štvorhra), Tužina – TTC PB B 12:6, Chocholná-Velčice – Tr. Teplá B 5:13, Otrhánky – Trenčín C 7:11, STK Prievidza B – Diviaky 5:13, Handlová – Oslany 9:9

1. Diviaky 14 10 3 1 156:96 37
2. Tužina 14 9 3 2 151:101 35
3. Tr. Teplá B 14 10 0 4 158:94 34
4. Trenčín C 14 9 2 3 137:115 34
5. Oslany 14 7 2 5 133:119 30
6. Handlová 14 5 5 4 138:114 29
7. TTC PB B 14 6 1 7 125:125 27
8. Otrhánky 14 5 3 6 123:129 27
9. STK PD B 14 4 2 8 93:159 24
10. Chocholná 14 2 2 10 96:156 20
11. Lysá 14 3 0 11 105:148 21
12. Zeder PD 13 2 1 10 91:141 19

5. liga
TTC PB C – N. Dubnica C 12:6, Lieskovský, Ďurana po 4, Čelko st. 3, 1 štv. – Pšenková 2, Košík, Lászlová, Machciníková po 1, 1 štv., N. Dubnica B – Ladce B 13:5, Pšenka 4, Prekop 3, Oravec 1, Hufnágel 3, 2 x štvorhra – Hromek 2, Popelka 2, Jankovský 1, Dubnica
– Pruské 14:4, Topák, Gereg po 4, Eckert 2, Palček, Slivka po 1, 2 štv. – Joz. Šatka 2, Jakúbek, Kopačka po 1, Sedmerovec B – Pružina 12:6, Štefanec, M. Šelinga ml., M. Šelinga st. po 3, P. Barták 1, 2 štv. – Behro, Krupa, Sádecký po 2, D. Kočkovce B – Slovan PB
6:12, R. Škrabko, P. Majdán po 2, Fedora, Chobot po 1 – Zemančík, Kvaššay po 4, Joz. Gálik 2, 2 štv., Dol. Moštenec A – Medeko PB 15:3, Kmecík, M. Višenka, Birošík st. po 4, Baláž 1 – Lipa, Lauš, Herco po 1.

1. D. Moštenec 13 13 0 0 190:44 39
2. N. Dubnica B 13 9 1 3 139:95 32
3. Ladce B 13 9 1 3 135:99 32
4. Pruské 13 8 0 5 126:108 29
5. TTC PB C 13 6 2 5 111:123 27
6. Dubnica 13 6 2 5 125:109 27
7. Sedmerovec B 13 5 1 7 110:124 24
8. Slovan PB 13 4 3 6 104:130 24
9. Pružina 13 3 2 8 98:136 21
10. N. Dubnica C 13 2 3 8 91:143 20
11. Medeko PB 13 0 6 7 90:144 19
12. D. Kočkovce B 13 2 1 10 85:149 18

6. liga
TTC PB D – Dohňany 12:6, Lieskovský 4, Wallenfelsová, Kulichová po 3, 2 štv. – Junga, Hološko po 2, M. Baška, Štrbák po 1, JoLa Dubnica – Červ. Kameň 7:11, Rojkovič 4, Kminiak 2, Zajac 1 – Ľ. Dohňanský, Oboňa po 3, P. Dohňanský 2, Bajzík 1, 2 štv., Dol. Mariková – Pruské B 9:9, Belás 4, Striženec, Žiačik po 2, 1 štv. – Jakúbek, Černej po 3, Burdej, Cibík po 1, 1 štv., Milochov A – Sedmerovec C 7:11, Kunovský, Režný po 3, Benko 1 – Galko, Mazán po 3, Miloš Šelinga 2, A. Mišík 1, 2 štv., Zliechov – Slovan PB B 11:7, J. Vicen, M. Vicen po 4, D. Mišík st. 2, 1 štv. – Hlubina, P. Gálik po 2, Žilinčík, Cedzo po 1, 1 štv., Ladce C – Nozdrovice A 7:11, Pišta 2, Kvasnica, Sňahničan, Jankovský st. po 1, 2 štv. – J. Letko 4, Koštialik 3, Didek J. Kalus po 2.

1. Zliechov 13 11 2 0 150:84 37
2. Slovan PB B 13 10 1 2 143:91 34
3. Pruské B 13 8 2 3 145:89 31
4. Nozdrovice 13 7 2 4 132:102 29
5. Ladce C 13 5 5 3 121:113 28
6. D. Mariková 13 5 5 3 118:116 28
7. TTC PB D 13 4 2 7 105:129 23
8. Dohňany 13 5 0 8 107:127 23
9. Milochov 13 3 2 8 92:142 21
10. JoLa DCA 13 2 3 8 103:131 20
11. Č. Kameň 13 3 0 10 95:139 19
12. Sedmerovec C 13 3 0 10 93:141 19

7. liga
Nozdrovice B – TTC PB E 13:5, Vavrík, Zemanovič po 4, Melicher 2, Blažíček 1, 2 štv. – Martaus, Kulichová po 2, Dujsíková 1, Púchov B – voľno, 3. ZŠ Dubnica – Dol. Kočkovce C 7:11, P. Fatrsík 3, P. Čilek ml. 2, Herda, Ševček po 1 – Crkoň 4, Hudec 3, M. Majdán 2, 2 štv., Beluša – Milochov B 10:8, I. Hrevuš, Ľ. Hrevuš po 4, 2 štv. – Gazdík, Duško, Balušík, Lutišan po 2, Pružina B – Miracles Dubnica 12:6, Topor 3, J. Kozák, Vrábel po 2, D. Olšovský, Petrovič, F. Valášek po 1, 2 štv. – Heštera 3, R. Fatrsík 2, Jakuš 1, Udiča – Púchov
A predohrané 10:8, Šuška, Ignácik ml. po 3, Vaňko st. 2, Harvánková 1, 1 štv. – Juriga st. 4, Lefko 2, Sitár 1, 1 štv., Dol. Moštenec B – Šebešťanová 10:8, Baláž, Ľ. Melicherík po 3, Ľ. Višenka 2, I. Melicherík 1, 1 štv. – Mitaš 4, K. Petrík st. 2, Zaukolec 1, 1 štv.

1. D. Moštenec B 16 15 0 1 225:63 46
2. Šebešťanová 16 14 0 2 205:83 44
3. Nozdrovice B 16 12 0 4 157:131 40
4. Udiča 16 10 2 4 167:121 38
5. Beluša 15 10 1 4 162:108 36
6. D. Kočkovce C 16 7 1 8 141:147 31
7. Miracles DCA 16 7 1 8 141:147 31
8. Pružina B 15 7 1 7 145:125 30
9. TTC PB E 16 5 2 9 116:172 28
10. Milochov B 16 4 3 9 128:160 27
11. Púchov A 16 2 2 12 115:173 22
12. Púchov B 15 1 1 13 63:207 18
13. ZŠ Dubnica 15 1 0 14 71:199 17