Úspešný záver sezóny našich najmladších chlapcov

39

Dňa 18.5.2019 sa konal posledný ligový turnaj pred záverečnými Majstrovstvami Slovenska našich najmladších chlapcov v kategórií MINI (3kový) v Komárne.

Na úvod turnaja si naši chlapci z družstva Púchov „A“ zmerali sily proti húževnatému mužstvu z MVK Nové Mesto nad Váhom, kde po jasnom a suverénnom výkone zvíťazili 2:0. Súčasne na druhom ihrisku prebiehal súboj medzi Púchovom „B“ a domácim Komárnom, kde po trojsetovej dráme naši chlapci podľahli po vlastných chybách súperovi v tie breaku 2:1.

Na záver turnaja odohral svoj posledný zápas sezóny 2018/2019 tím Púchov B proti MVK Nové Mesto nad Váhom, v ktorom po skvelom výkone a dobrých herných činnostiach jednotlivca zvíťazili hladko v pomere 2:0.

Pred záverečnými Majstrovstvami Slovenska, ktoré sa uskutočnia 8.-.9. júna sa naše družstvo povzbudilo výhrou v závere proti Komárnu hladko 2:0.

Chlapcom ďakujeme za vynikajúce výkony v sezóne 2018/2019 a reprezentáciu VO 1970 MŠK Púchov a Mesta Púchov a zároveň im držíme palce na záverečnom turnaji Majstrovstiev Slovenska v Prešove.

Hráči: Križák M., Šedivý J., Žiačik Š., Prokop R., Ďurovec S., Trnka D., Babčan M., Moravčík M., Moravčík Z.,

Tréneri: Dvorský M., Pecho M.

Matej Pecho