Vianočné GIMAX trhy – fotoreportáž

739

Vianočné GIMAX trhy sa uskutočnili v sobotu 15. decembra 2018 na pešej zóne v Púchove.

Od 14-tej do 18-tej hodiny svoju šikovnosť predviedli miestni remeselníci, ktorí ponúkali na predaj svoje výrobky. Spoločnosť GIMAX Group sa zapojila aj do druhého ročníka Vianočnej pošty. Tí, ktorí sa zúčastnili vianočných GIMAX trhov mohli napísať opusteným seniorom žijúcim v domovoch dôchodcov vianočnú pohľadnicu, ozdobiť ju a potešiť ich. Organizátori Vianočnej pošty nám pridelili lístky so 150-mi menami dôchodcov žijúcich v bratislavskom domove dôchodcov. Deti s dospelými napísali počas sobotnej akcie 126 listov. GIMAX Group zabezpečí, aby sa všetky listy dostali k starkým.

Spoločnosť GIMAX Group vyhlásila súťaž o nový automobil za 100-percentnú dochádzku do práce minulý rok na Mikuláša. Ani jeden deň v práci počas roka 2018 nevynechalo 550 zamestnancov spoločnosti. Z novej Škody Fabia za 100-percentnú dochádzku do práce počas roku 2018 sa teší 30-ročný Michal Urban, ktorý pracuje v sklade hotových výrobkov v Dubnici nad Váhom, ktorého vyžreboval moderátor akcie. Symbolický kľúč od nového auta mu odovzdali Radoslav a Matej Prokopovci a Peter Zboran. Zaželali mu veľa šťastných kilometrov. „Ďakujem a všetkým želám pekné sviatky,“ povedal šťastný výherca Michal.

Vianočné trhy spríjemnili aj vystúpenia detí zo Základnej umeleckej školy v Púchove a z Centra voľného času Včielka. Vyvrcholením Vianočných trhov bol koncert populárnej slovenskej skupiny HEX, ktorá potešila Púchovčanov výberom svojich najúspešnejších piesní. Akcia sa konala v spolupráci s Mestom Púchov a jeho spoločností.

Foto: Slavomír Flimmel