Výberové konanie na konateľa MŠK vyhral Ing. Štefan Ondrička

1036

V pondelok 22. 8. 2016 sa konalo výberové konanie na funkciu konateľa Mestského športového klubu, s. r. o. Sedemčlenná komisia, ktorá o kandidátoch rozhodovala, pracovala v zložení: viceprimátor Roman Hvizdák, poslanci Ing. Daniel Lako, Ing. Lukáš Ranik, MUDr. Viliam Bršiak, Mgr. Miroslav Bučko, prednostka MsÚ JUDr. Eva Kvocerová a JUDr. Anton Školek.
Do výberového konania sa prihlásili dvaja kandidáti. Jedným z nich bol Eduard Hartmann, ročník narodenia 1965, bývalý úspešný reprezentačný hokejový brankár. Po ukončení aktívnej kariéry pôsobil v rôznych funkciách v Dukle Trenčín – ako tréner juniorského tímu, manažér mládeže, generálny manažér klubu.
Druhý kandidát bol Ing. Štefan Ondrička, ktorý od mája 2016 vykonával funkciu prokuristu a od júla „dočasného“ konateľa MŠK. Staronový konateľ MŠK je ročník narodenia 1981, býva v Púchove, je ženatý a má tri deti. Vyštudoval Fakultu priemyselných technológií Trenčianskej univerzity A. Dubčeka v Púchove.
Nepotvrdili sa (dez)informácie z webu www.puchov.eu, blízkeho bývalému primátorovi M. Michalcovi, ktorý pred mesiacom zavádzal púchovskú verejnosť tvrdením, že sa novým konateľom stane Ladislav Loužecký. Ten sa do konkurzu ani neprihlásil.
Výberové konanie na konateľa MŠK vyhral s výrazným náskokom Ing. Štefan Ondrička. Menovanie konateľa musí ešte schváliť septembrové mestské zastupiteľstvo a podpísať primátor mesta.