Výťažok z hokejového plesu odovzdaný hokejistom

201

Hokejisti tentokrát doma dvojciferne vyhrali

Tretia najvyššia slovenská klubová hokejová súťaž pokračovala ďalšími kolami. Púchov odohral doma 2. kolo a v 3. kole mal voľno.

MŠK Púchov – HO Hamuliakovo 10 : 1 (6:0, 3:1, 1:0)

14.10.2023        

Hráči MŠK Púchov rozhodli druhý domáci zápas už v prvej tretine, keď z 15 striel na bránu skončilo v sieti súpera 6 pukov a súper zo 6 striel nepremenil ani jednu. V strelách na bránu Púchov celkovo za zápas prevýšil hostí v pomere 36:25.

Zostava MŠK Púchov:
brankár – CRKOŇ, Matej, KMOŠENA, Daniel
hráči v poli – BRŇÁK Tomáš, DENEŠ Boris, HAJSKÝ Tomáš, HALUŠKA Matej, HRUŠÍK Lukáš, HUDÍK Damian, INGELI Jakub, KANAET Dominik, LADECKÝ Patrik, MANIAČEK David, MICHALÍK Jaroslav, MINÁRIK Marek, POBEŽAL Filip, PŠURNÝ Jakub, ŠEDIVÝ Filip, TRENČAN Denis, URBAN Michal, VOJTECH Andrej, ZEMKO Lukáš, ZÚBEK František

Hlavný tréner: NEMČEK Miroslav

Zápas sledovalo 267 divákov.

Výťažok z hokejového plesu odovzdaný hokejistom

Nový rok 2023 začali Púchovskí hokejisti už tradičným hokejovým plesom, na ktorom sa organizátor plesu zaviazal, že výťažok z plesu bude venovaný na rozvoj hokejovej mládeže MŠK Púchov. Rozhodovanie o použití finančnej čiastky nebolo jednoduché. Nároky na rozvoj hokejovej mládeže sú v dnešnej dobe vysoké a financie sú limitované, preto sa organizátori dohodli na zakúpení väčšieho smart televízora, ktorý umožní trénerom s hráčmi analyzovať tréningy a zápasy a pripravovať sa na ďalšie zápasy, nielen fyzicky, ale aj mentálne. Organizátorom plesu preto parí veľká vďaka.

Podpora klubu bojovníkovi s ťažkou diagnózou

Hokejisti sú tvrdí chlapi, ale srdcia majú na správnom mieste a to hlavne, keď ide o niekoho z vlastných radov. Preto sa vedenie hokejového klubu a predseda o.z. Draci Púchov Jozef Koncový rozhodli podporiť odovzdaním klubového dresu Mateja Gašparka v jeho boji s ťažkou chorobou. Nakoľko zdravotný stav mladého bojovníka nedovoľoval osobne si tento dres prebrať, bol odovzdaný jeho mame. Prajeme veľa síl v tomto životnom zápase so zákerným súperom.

www.hockeyslovakia.sk
OZ Draci Púchov