6. ročník Behu pri Váhu

199
Štart Behu pri Váhu v r. 2018 (foto: S. Flimmel).

V sobotu 11. mája 2019 sa uskutoční v Púchove v poradí už 6. ročník bežeckého podujatia Beh pri Váhu, ktorého organizátorom je OZ Klub bežcov a priateľov športu.

Štart aj cieľ bude pred športovou halou STC Aréna v Púchove (vedľa futbalového štadióna). Prezentácia bude už od 9.00 hod. Preteky otvoria naši najmenší účastníci do 3 rokov, ktorí odštartujú o 10.00 hod. Pripravených je podľa vekových kategórií spolu 16 detských behov, ktoré budú prebiehať na parkovisku a okolo Odhánok.

Všetky deti dostanú v cieli sladkú odmenu a prví traja v každej kategórií medailu a tričko s logom behu. Štart hlavného 6 km behu mužov a žien je naplánovaný o 12.00 hod. Štartovať budú muži v 6 vekových kategóriách a ženy v štyroch kategóriách. Čakajú ich dva krásne 3 km okruhy popri Odhánkach a rieke Váh. Ocenení budú traja najrýchlejší v každej kategórií pohárom a vecnými cenami. V cieli bude zabezpečený pitný režim a chutné občerstvenie.

Propozície nájdete na stránke www.beh.sk a bližšie informácie a foto z predošlých ročníkov na facebookovej stránke OZ klub bežcov a priateľov športu.

Srdečne ste pozvaní všetci, či už rekreační alebo výkonnostní bežci. Radi vás privítame v Púchove a veríme, že zažijeme spoločne príjemnú športovú májovú sobotu. Prajeme všetkým bežcom veľa sily a energie na trati 6. ročníka Behu pri Váhu a hlavne radostný a spokojný pocit v cieli.

D. Denešová, organizátor KBPŠ Púchov