Ako zavádza a klame neúspešný kandidát na primátora

571

V Púchove sme si už dávno zvykli, že všetko dobré čo pre svojich občanov súčasné vedenie mesta a mestských spoločností spraví, niektorí z neúspešných kandidátov na primátora mesta obratom negujú. A keďže nemajú argumenty, ktoré by potvrdzovali ich tvrdenia, nič iné ako klamať im neostane. Naposledy nám to predviedol JUDr. P. Crkoň, keď vo svojom článku spochybňuje zníženie ceny tepla v Púchove o mínus 15%.

Píše: „Na rozdiel od nášho mesta, sú samosprávy, ktorým na svojich občanoch úprimne záleží a výrazne sa starajú o potreby svojich obyvateľov. Príkladom toho je mesto Piešťany, ktoré cenu tepla znížilo o 21,86%.“

Tento „odborník na energetiku“ asi nevie, že cena tepla sa skladá z dvoch zložiek. Variabilnej a fixnej. Aby svojím klamstvom ohúril našich občanov, použil len jednu zložku, variabilnú, ktorá v Piešťanoch klesla o 21,86%. Ale už nenapísal, že táto zložka v Púchove klesla o 25,5% !!!

Čo k tomu dodať. K dnešnému životu klamstvá a prekrúcanie pravdy už akosi patrí. Len je smutné, že takýto pán kandidoval za primátora nášho mesta. Našťastie neúspešne.

Daniel Lako, predseda DR MSBP

Prílohy: