Beckovské slávnosti opäť lákajú nabitým programom

165

Leto je už v plnom prúde. V školách zaznelo posledné zvonenie a znovu je tu čas prázdnin a dovoleniek. Dni striedajú  horúce noci plné lásky a prekvapení. Ani tento rok sme nelenili a pripravili jedinečné podujatie. Dobrodružstvo môže začať  už 21.7. v čarovnom Beckove. Beckovské slávnosti sú späť .

V malebnom kúte Slovenska, kde dvorný šašo dostal do daru hrad, sa znovu udejú kúzla a čary. Stredoveká atmosféra pod magickou oblohou posiatou hviezdami vás ovanie už pri vstupe. Trochu nostalgie v podobe oldies party snáď poteší a nikoho neurazí. V sobotu ráno sa ocitnete uprostred dobového remeselného trhu. Nos bude ten správny kompas. Vôňa domácich dobrôt každého spoľahlivo nasmeruje. Cesta do krajiny Fantázie sa môže začať.  Atrakcie pre malých aj veľkých.  Šermiarske a strelecké súboje šľachetných rytierov o priazeň spanilých dám. Mučiareň kata Rázela. Sľubujeme, že budete zažívať len sladké muky. Kľukaté romantické uličky plné roztancovaných kaukliarov, ktoré vedú priamo do srdca. Oheň je živel a v šikovných rukách ožije všetkými farbami. Aj najmenšie ratolesti pookrejú, keď budú môcť stvárať rôzne pestvá a šibalstvá.  Nafukovacie kráľovstvo je samozrejmosť.  Rozprávkovú noc rozžiaria  hudobné hviezdy. Otcovia slovenského neopunku Iné Kafe rozprúdia krv azda všetkým pod pódiom. Náročnejšie publikum nesklame naša džezová legenda Peter Lipa. Ostrieľaní romantici Gladiátor a popová diva Janais roztancujú určite všetkých. Nedeľa nebude o nič menej pestrá. Pre Vaše ratolesti sme pripravili hudobno zábavné vystúpenie Paci Pac a opäť nebude chýbať nafukovacie kráľovstvo. Potulky remeselným jarmokom a stredovekým mestečkom, ktoré aj v nedeľu ožije kaukliarskymi kúskami a šermiarskymi zápasmi, spestrí hudobná skupina Kollárovci, ktorá je vždy zárukou výbornej zábavy a jedinečnej koncertnej atmosféry.

Ak chcete uniknúť z pazúrov nudnej reality, Beckovské slávnosti sú tou správnou voľbou. Nezabudnite, trojdňový maratón hudby a zábavy sa začína 21. júla priamo v centre Beckova pod jeho malebným hradom.

DOUBLE AGENCY