Bronzovým dorastencom MŠK zablahoželala primátorka

156

Dorasteneckú časť hokejových Mládežníckych majstrovstiev Slovenska v Ružomberku zvládli púchovskí dorastenci MŠK Púchov vynikajúco, o čom svedčí aj ich skvelé bronzové umiestnenie vo finálovej tabuľke turnaja, v ktorom excelovali hneď po prvom zápase s Banskou Bystricou. Najlepší hráči jednotlivých zápasov boli za MŠK Púchov: Adrián Hudík, Samuel Urban (tiež najlepší brankár turnaja) a Martin Pobežal. V utorok 10. mája im k veľkému úspechu osobne zagratulovala primátorka mesta Katarína Heneková, ktorej pozvanie prijali hokejisti spolu s trénerom Miroslavom Nemčekom, ktorý ich na turnaji sprevádzal, a spolu s konatelom MŠK Púchov, s.r.o. Štefanom Ondričkom a s Petrom Žiačikom.

V priestoroch zasadacej miestnosti MsÚ Púchov privítala primátorka mesta talentovaných púchovských hokejistov, kde mala pre nich pripravené aj malé darčeky: „Mladí hokejisti svojím výkonom dokázali, že niekoľkoročná drina sa oplatí. Dorastenci vyrastali na púchovskom ľade a ja som veľmi hrdá na nich a na to, čo dokázali svojou vytrvalosťou a pravidelným tréningom. Blahoželám hokejistom – dorastencom MŠK Púchov, ale aj ich trénerom a manažérom k skvelému titulu, keďže bojovať s takými veľkými hokejovými tímami na Slovensku ako sú Nitra či Slovan Bratislava a Banská Bystrica určite nebolo jednoduché. Poďakovanie patrí rodičom tejto úspešnej mládeže, bez ktorých pomoci a podpory by sa to zvládnuť nedalo. Do ďalšieho obdobia prajem mladým hokejistom veľa vytrvalosti a síl k dosiahnutiu ďalších skvelých výsledkov.“

Od nového týždňa čakajú dorastencov suché tréningy, do ďalšej sezóny im tak prajeme veľa úspechov, energie a chuti do napredovania, a ďakujeme im za výbornú reprezentáciu. O výsledkoch turnaja, ktoré počas jednotlivých zápasov dosiahli púchovskí dorastenci, sme informovali v minulotýždňovom vydaní Púchovských novín.

Laura Krošláková, foto: Slavomír Flimmel