Ďakujeme za „JEŽIŠKA“

79

Už viac ako tri týždne sú rozsvietené stromčeky pred divadlom, ktoré ozdobili seniori púchovských spoločenských organizácií a seniori denného centra mesta. Pre lockdown si toto miesto s nádychom Vianoc mohli obyvatelia pozrieť iba ak mali cestu okolo, v rámci výnimiek z pandemickej situácie.

Po uvoľnení podmienok z denného vychádzania na konci minulého týždňa dostali aktívnejší a aktívni členovia DC oznam: „Trošku sa zastavte v tomto predvianočnom zhone. Príďte sa pozrieť na vianočnú atmosféru pred divadlom a na stromček, ktorý ozdobili niekoľkí členovia DC.“

A veruže niekoľkí prišli. V priebehu hodiny sa vystriedalo pri našom stromčeku do šesťdesiat členov. Boli milo prekvapení. Každý kto prišiel si našiel pod stromčekom aj „JEŽIŠKA.“ Malý praktický darček od nášho mesta.

Úprimne ďakujeme nášmu mestu a jeho vedeniu, poslancom MsZ, mestskému úradu a pracovníkom oddelenia školstva, kultúry a sociálnych veci za toto milé predvianočné prekvapenie. Stihli sme si pri dodržiavaní pandemických opatrení zaželať aj krásne a hlavne zdravé Vianoce. To želáme aj vám – všetkým, ktorí ste nám pripravili toto milé prekvapenie Hlavne zdravie, radosť, lásku a rodinnú pohodu počas Vianoc a v novom roku veľa šťastných dní.

Emília Luhová