Fantastická nedeľa pre mladších žiakov MŠK Púchov

463

V nedeľu 19.11.2017 sa tímy Volejbalového oddielu 1970 MŠK Púchov zúčastnili prvého kola mladších žiakov MIDI, ktoré sa odohralo v Novom Meste nad Váhom a zúčastnili sa ho obe naše mužstvá.

Družstvo mladší žiakov „B“ nastúpili v prvom zápase na palubovku proti volejbalovému tímu z Nového Mesta nad Váhom. Od začiatku bolo vidieť výkonnostný rozdiel triedy medzi jednotlivými mužstvami. Naši zverenci si pomáhali hlavne vynikajúcim podaním. V prvom sete sa hneď ujali 3-bodového náskoku a ten už počas celého setu len zväčšovali. V druhom sete bol úvod vyrovnaný až po stav 3:3, keď si naši zverenci pomohli servisom a spravili na podaní 5 bodovú šnúru. Nakoniec i tento set dobojovali do víťazného konca a po setoch 25:4 a 25:9 vyhrali 2:0, čím si pripísali 3 body na svoje konto.

Po skončení prvého zápasu nastúpilo na svoj prvý zápas v tejto sezóne družstvo Púchova „A“ proti družstvu z Vrábel. V tomto zápase bolo rovnako vidieť výkonnostný rozdiel medzi družstvami. Púchov „A“ s prehľadom vyhralo tento zápas 2:0, keď prvý set skončil 25:10 a druhý 25:5.

Do svojich posledných zápasov nastúpili oba celky s vysokým nasadením a Áčko opäť po vynikajúcom výkone na podaní vyhralo prvý set 25:5 nad domácim celkom z Nového mesta nad Váhom. Takisto druhý set bol veľmi atraktívny a naši zverenci ho uhrali 25:8. Celkovo tak zápas vyhrali  2:0 a odviezli si domov plný počet bodov.

Naše druhé družstvo ukázalo obrovskú bojovnosť a v druhom zápase si rovnako s rozdielom triedy poradili s tímom z Vrábel 2:0.

Zostava tímu mladších žiakov A: Pivko, Medňanský, Jurovčík, Mušák, Mazák

Tréner: PaedDr. Ivan Štefko

Zostava tímu mladších žiakov B: Madejski, Martikán  P, Križák, Šedivý, Malina, Bradáč

Tréner: Pagáč