Gólové suchoty pripravili futbalistov MŠK Púchov o štyri body

128

Predohrávka 30. kola:
Trnava B – MŠK Púchov 0:0

Púchovčania mali v Červeníku proti trnavskej rezerve takmer počas celého stretnutia územnú prevahu, najmä v prvom polčase sa hralo takmer neustále na polovici domácich. Hostia sa dostávali pred pokutové územie po dlhých nakopnutých loptách, ale aj po kombinačných akciách, avšak v pokutovom území či pred ním sa strelecky presadiť nedokázali. V druhom polčase si niekoľko šancí vypracovali aj domáci, ale iniciatíva bola na kopačkách Púchova. Keďže nedokázali hostia nič vymyslieť ani po štandardných situáciách, stretnutie sa skončilo remízou. Spokojnejší s ňou boli domáci.

ŽK: Kareem – Martinček, rozhodovali Sárai – Birkus, Štrba, 100 divákov

Zostava MŠK Púchov: Pilný – Riška, Michlík, Krčula, Kopiš (88. Ozimý), Šulek, Pilát, Tlacháč (57. Martinko), D. Pilný (65. Brezničan), Vanák, Martinček, tréner Eduard Pagáč

Ostatné výsledky 30. kola: Nové Zámky – Kalná nad Hronom 0:3, Považská Bystrica – Nové Mesto nad Váhom 0:2, Zlaté Moravce/Vráble B – Šaľa 2:1, Gabčíkovo – Lednické Rovne 4:1 (1:0), Matič, Tóth, Gányovics, Labuda – Buček, Veľké Ludince – Beluša 1:3 (1:1), Bilyk – Ďuriš, Mišutka, Meliš, Galanta – Nitra B 1:3

25. kolo:
MŠK Púchov – OFK Malženice 0:0

Púchovčania ani v druhom zápase v minulom týždni nedokázali prekonať súperovho brankára, a tak stratili počas štyroch dní štyri body. Domáci mali územnú prevahu, no nedokázali prekonať súperovho brankára. Naopak, v druhom polčase sa dvakrát vyznamenal brankár Pilný, ktorý zneškodnil tutovky súpera. V samotnom závere mohol rozhodnúť striedajúci Kopiš, zaskvel sa však aj hosťujúci brankár.

ŽK: Riška, Brezničan – Rehák, Jakubička, Kovársky, Balážik, Královič, rozhodovali Sedlár – Vitko, Blaháč, 200 divákov

Zostava MŠK Púchov: P. Pilný – Riška, Ozimý, Michlík, Krčula, Šulek, Pilát, Tlacháč (46. Martinko), D. Pilný (46. Vanák), Martinček (59. Kopiš), Brezničan, tréner Eduard Pagáč

Ostatné výsledky 25. kola: Nové Mesto nad Váhom – Veľké Ludince 0:2, Kalná nad Hronom – Galanta 2:4, Nové Zámky – Gabčíkovo 1:2, Trnava B – Zlaté Moravce/ Vráble B 0:0, Beluša – Považská Bystrica 2:0 (0:0), Jánošík, Gorelka, Lednické Rovne – Nitra B 2:1 (0:0), Lipták, Buček – Štefanec