Postup mladých volejbalistov na Majstrovstvá Slovenska

69

Dňa 11.5.2019 sa uskutočnilo posledné kolo v kategórií MINI (trojkový) v skupine o 5 – 7. miesto.

Naše najmladšie družstvo Púchov „C“ sa predstavilo na súperovej pôde z Komárna, kde sa predstavilo proti domácemu súperovi a vyhralo po kolektívnom výkone 2:0. V poslednom zápase sezóny si zmeralo sily proti Nitre „A“, kde taktiež po veľmi pekných výmenách nedalo súperovi šancu a zvíťazilo 2:0. V skupine o 5 – 7. miesto naši hráči z mužstva Púchov „C“ skončili na 5. mieste. Chlapcom ďakujeme za celosezónnu reprezentáciu VO 1970 MŠK Púchov a mesta Púchov.

Hráči: Galánek Z., Vozár M., Struhár J., Kaňka P., Kaňka Pa., Klobučník F.

Tréneri: Pecho M., Dvorský M.

V nedeľu 12.5.2019 sa na domácej pôde v Športovej hale v Púchove uskutočnilo záverečné kolo v aktuálnej sezóne 2018/2019 v kategórií MIDI (štvorkový), v ktorých sa predstavili naše obidve družstvá Púchov „A“, Púchov „B“ proti súperom z Komárna a Nitry.

Po suverénnych a víťazných výkonoch v celej sezóne, si naše družstvo Púchova „A“ pripísalo posledné dve víťazstvá, keď v oboch zápasoch dokázalo zvíťaziť v pomere 2:0 a dokázalo sa prebojovať z 1. miesta na záverečné Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia 1.-2. Júna v Starej Ľubovni.

Súčasne na druhom ihrisku prebiehali súboje medzi našimi chlapcami z družstva Púchov „B“, kde po veľmi tesnom výkone podľahli Komárnu 2:1 v tie breaku, a následne v poslednom súťažnom zápase sezóny 2018/2019 proti Nitre vyhrali po kolektívnom výkone 2:1.

Chlapcom ďakujeme za reprezentáciu VO 1970 MŠK Púchov a Mesta Púchov v sezóne 2018/2019 a zároveň im držíme palce na záverečnom turnaji Majstrovstiev Slovenska v Starej Ľubovni.

Hráči: Mázák M., Križák M., Martikáň P., Šedivý J., Janoško Š., Žiačik Š., Žiačik S., Kováč J., Galánek Z., Prokop R., Kapustinec M.

Matej Pecho