Postup mladých volejbalistov na Majstrovstvá Slovenska

58

Dňa 11.5.2019 sa uskutočnilo posledné kolo v kategórií MINI (trojkový) v skupine o 5 – 7. miesto.

Naše najmladšie družstvo Púchov „C“ sa predstavilo na súperovej pôde z Komárna, kde sa predstavilo proti domácemu súperovi a vyhralo po kolektívnom výkone 2:0. V poslednom zápase sezóny si zmeralo sily proti Nitre „A“, kde taktiež po veľmi pekných výmenách nedalo súperovi šancu a zvíťazilo 2:0. V skupine o 5 – 7. miesto naši hráči z mužstva Púchov „C“ skončili na 5. mieste. Chlapcom ďakujeme za celosezónnu reprezentáciu VO 1970 MŠK Púchov a mesta Púchov.

Hráči: Galánek Z., Vozár M., Struhár J., Kaňka P., Kaňka Pa., Klobučník F.

Tréneri: Pecho M., Dvorský M.

V nedeľu 12.5.2019 sa na domácej pôde v Športovej hale v Púchove uskutočnilo záverečné kolo v aktuálnej sezóne 2018/2019 v kategórií MIDI (štvorkový), v ktorých sa predstavili naše obidve družstvá Púchov „A“, Púchov „B“ proti súperom z Komárna a Nitry.

Po suverénnych a víťazných výkonoch v celej sezóne, si naše družstvo Púchova „A“ pripísalo posledné dve víťazstvá, keď v oboch zápasoch dokázalo zvíťaziť v pomere 2:0 a dokázalo sa prebojovať z 1. miesta na záverečné Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia 1.-2. Júna v Starej Ľubovni.

Súčasne na druhom ihrisku prebiehali súboje medzi našimi chlapcami z družstva Púchov „B“, kde po veľmi tesnom výkone podľahli Komárnu 2:1 v tie breaku, a následne v poslednom súťažnom zápase sezóny 2018/2019 proti Nitre vyhrali po kolektívnom výkone 2:1.

Chlapcom ďakujeme za reprezentáciu VO 1970 MŠK Púchov a Mesta Púchov v sezóne 2018/2019 a zároveň im držíme palce na záverečnom turnaji Majstrovstiev Slovenska v Starej Ľubovni.

Hráči: Mázák M., Križák M., Martikáň P., Šedivý J., Janoško Š., Žiačik Š., Žiačik S., Kováč J., Galánek Z., Prokop R., Kapustinec M.

Matej Pecho

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 1 =