Havária štyroch osobných vozidiel pri Dubnici nad Váhom

156

Dňa 16. apríla o jednej hodine napoludnie bola ohlásená dopravná nehoda štyroch osobných motorových vozidiel, ktorá sa stala na ceste č. I/61 pri meste Dubnica nad Váhom, v okrese Ilava.

Na zásah boli vyslaní štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Dubnice nad Váhom s jedným zásahovým vozidlom. Po príchode hasičov na ohlásené miesto bolo zistené, že v dôsledku dopravnej nehody sa z deviatich účastníkov udalosti zranili dve osoby. Postihnuté automobily sa nachádzali na vozovke, pričom blokovali jeden jazdný pruh a z vozidiel unikali prevádzkové kvapaliny.

Zasahujúci hasiči zabezpečili miesto udalosti, preverili zdravotný stav účastníkom a dvom zraneným poskytli do príchodu zdravotníkov ZZS predlekársku prvú pomoc. Následne havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru a prostredníctvom absorpčnej látky zachytili vytečené prevádzkové kvapaliny. Po zdokumentovaní dopravnej nehody príslušníkmi polície hasiči odtiahli postihnuté vozidlá na odstavnú plochu a z vozovky odstránili zvyšky uniknutých kvapalín.

Zdroj: policiasr.eu