HOKEJ: Muži rozbili Senicu, plný zásah dorastencov MŠK

222
Klbko radosti v podaní dorastencov MŠK Púchov po Smolkovom víťaznom góle v stretnutí s Košicami. V nedeľu si extraligoví dorastenci poradili aj s Michalovcami. Foto: Milan Podmaník.

II. liga muži
1. kolo: MŠK Púchov – HK 91 Senica 12:3 (4:0, 3:0, 5:3), 3. Pšurný (Mikuš, Crkoň), 13. Zúbek (Kvocera, Pšurný), 17. Hrušík, 20. Pšurný (Hrušík, Mikuš), 24. Zúbek (Hrušík, Pšurný), 35. Flašík (Bajtala, Furo), 43. Zemko (Luhový, Hulák), 43. Bajtala (Haluška, Košút), 53. Zúbek (Hrušík, Lukáč), 56. Mikuš (Hrušík), 59. Lukáč (Zemko, Panáček)
Zostava MŠK Púchov: M. Crkoň – Kvocera, Mikuš, Flašík, Mihula, Schvandtner, Kollárik, Hulák, Lukáč – Hrušík, Pšurný, Zúbek, Brandis, Peliesek, Furo, Zemko, Košút, Bajtala, Panáček, Luhový, Haluška

Ostatné výsledky 1. kola: Dynamax Nitra – Prievidza 6:2, Partizánske – Budapešť 4:3, Levice – Dolný Kubín 6:0, OSMOS Bratislava B – Ružomberok 5:2

1. MŠK Púchov 1 1 0 0 0 12:3 3
2. Levice 1 1 0 0 0 6:0 3
3. Dynamax NR 1 1 0 0 0 6:2 3
4. OSMOS BA B 1 1 0 0 0 5:2 3
5. Partizánske 1 1 0 0 0 4:3 3
6. Budapešť 1 0 0 0 1 3:4 0
7. Ružomberok 1 0 0 0 1 2:5 0
8. Prievidza 1 0 0 0 1 2:6 0
9. D. Kubín 1 0 0 0 1 0:6 0
10. Senica 1 0 0 0 1 3:12 0

Extraliga dorast
5. kolo: MŠK Púchov – HC Košice 2:1 (1:0, 0:1, 1:0), 19. Korčák, 49. Smolka (Deneš)
Ostatné výsledky 5. kola: Trnava – Prešov 4:0, Žilina – Slovan 1:3, Martin – Skalica 3:2, L. Mikuláš – B. Bystrica 2:1, Trenčín – Michalovce 5:1, Poprad – Zvolen 1:2 sn, Nitra – Spišská Nová Ves 2:3

6. kolo: MŠK Púchov – HKM Michalovce 5:1 (1:0, 0:1, 4:0), 5. Jablonka (Hudík, Urbánek), 49. Deneš), 53. Kubala (Jablonka, Urbánek), 57. Smolka (Urbánek, Deneš), 60. Urbánek
Zostava MŠK Púchov: Hrušík – Urban, Hudík, Rusnák, Plavecký, Krajčovič, Omelka, Zlocha – Jablonka, Urbánek, Kubala, Korčák, Ladecký, Smolka, Petras, Deneš, Putala
Ostatné výsledky 6. kola: Žilina – Skalica 3:1, Martin – Slovan 1:6, L. Mikuláš – Zvolen 2:3 sn, Trnava – Spišská Nová Ves 3:8, Trenčín – Košice 3:2, Nitra – Prešov 7:1, Poprad – Banská Bystrica 6:5

1. Trenčín 6 5 0 0 1 24:10 15
2. Poprad 6 4 0 1 1 18:12 13
3. Zvolen 6 3 2 0 1 16:15 13
4. L.Mikuláš 6 4 0 1 1 15:14 13
5. Slovan 6 4 0 0 2 25:9 12
6. Košice 6 3 1 0 2 26:14 11
7. Skalica 6 3 0 1 2 22:14 10
8. MŠK Púchov 6 3 0 1 2 15:13 10
9. Sp. N. Ves 6 2 1 0 2 21:17 8
10. B. Bystrica 6 2 1 0 3 18:17 8
11. Michalovce 6 2 1 0 3 15:21 8
12. Nitra 6 2 0 1 3 22:22 7
13. Trnava 6 2 0 0 4 17:21 6
14. Žilina 6 1 0 1 4 11:21 4
15. Martin 6 1 0 0 5 8:22 3
16. Prešov 6 0 0 0 6 4:32 0

KADETI
TOP12:
4. kolo: Slovan Bratislava – MŠK Púchov 4:4 (0:1, 2:2, 2:1), 9. Hajas (Putala, Rusnák), 26. Petras (Putala), 36. Petras (Halušková, Rusnák), 59. Mišák (Petras, Kuriš)
Ostatné výsledky 4. kola: Spišská Nová Ves – Žilina 2:5, Poprad – Banská Bystrica 8:1, Košice – Martin 9:3, Michalovce – Zvolen 6:3, Trenčín – Trnava 5:0

5. kolo: MŠK Púchov – HK Spišská Nová Ves 3:3 (0:0, 0:0, 3:3), 42. Halušková (Dudáš, Pobežal), 46. Kuriš (Halušková, Pobežal), 60. Pobežal (Veteška, Šmigura)
Ostatné výsledky 5. kola: Slovan – Trnava 7:2, Trenčín – Zvolen 4:2, Martin – Michalovce 5:0, Banská Bystrica – Košice 2:10, Žilina – Poprad 3:6

1. Poprad 5 5 0 0 36:11 10
2. Slovan 5 4 1 0 24:8 9
3. Košice 5 4 0 1 32:14 8
4. Žilina 5 4 0 1 21:11 8
5. Trenčín 5 3 0 1 24:8 8
6. MŠK Púchov 5 2 2 1 20:18 6
7. Martin 5 2 0 3 12:21 4
8. Sp.Nová Ves 5 1 1 3 16:26 3
9. Michalovce 5 1 0 4 11:22 2
10. Trnava 5 1 0 4 10:26 2
11. Zvolen 5 0 0 5 10:29 0
12. B. Bystrica 5 0 0 5 9:31 0

I. liga starší žiaci
8. HT:
3. kolo: MŠK Púchov – MHK 32 Liptovský Mikuláš 4:1 (2:1, 0:0, 2:0), 1. Veteška (Kuráň), 10. Jonák (Pobežal), 52. Žemla (Jonák), 54. Ondrašík (Žemla, Svinčák)
Ostatné výsledky 3. kola: Zvolen – Lučenec 6:3, Pov. Bystrica – Martin 1:9, Banská Bystrica – Žilina 7:2

1. Martin 3 3 0 0 25:7 6
2. MŠK Púchov 3 3 0 0 11:2 6
3. Zvolen 3 2 0 1 21:12 4
4. B. Bystrica 2 1 0 1 7:5 2
5. Žilina 3 1 0 2 10:13 2
6. L. Mikuláš 3 1 0 2 7:16 2
7. Lučenec 1 0 0 1 3:6 0
8. Brezno 1 0 0 1 1:8 0
9. P. Bystrica 3 0 0 3 5:21 0

7. HT:
3. kolo: MŠK Púchov – MHK 32 Liptovský Mikuláš 4:0 (1:0, 1:0, 2:0), 2. Škultéty, 40. Kováčik, 49. Lazkov (Hajas), 54. Hajas (Lazkov, Kováčik)
Ostatné výsledky 3. kola: Zvolen – Lučenec 5:2, Pov. Bystrica – Martin 4:10, Banská Bystrica – Žilina 2:4

1. Martin 3 3 0 0 25:7 6
2. MŠK Púchov 3 3 0 0 22:4 6
3. Zvolen 3 2 0 1 14:10 4
4. Žilina 3 2 0 1 15:13 4
5. L. Mikuláš 3 1 0 2 8:13 2
6. Lučenec 1 0 0 1 2:5 0
7. Brezno 1 0 0 1 1:10 0
8. B. Bystrica 2 0 0 2 4:16 0
9. P. Bystrica 3 0 0 3 11:24 0

I. liga mladší žiaci
6. HT:
3. kolo: MHK 32 Liptovský Mikuláš – MŠK Púchov 3:12 (0:5, 1:2, 2:5), 12. Pobežal, 12. Pobežal, 13. Hazala, 16. Hazala, 19. Pobežal (Brežný), 26. Vrtiel (Hromada, Mikovič), 29. Urban, 43. Pobežal, 53. Brežný (Pobežal), 56.Pobežal, 57. Urban (Vrtiel), 57. Palan
Ostatné výsledky 3. kola: Martin – Pov. Bystrica 5:9, Žilina – Banská Bystrica 1:3

1. MŠK Púchov 3 2 1 0 25:14 5
2. L. Mikuláš 3 2 0 1 29:16 4
3. Brezno 2 2 0 0 12:5 4
4. B. Bystrica 2 1 1 0 10:8 3
5. Martin 3 1 0 2 12:16 2
6. P. Bystrica 2 1 0 1 9:20 2
7. Žilina 2 0 0 2 5:9 0
8. Lučenec 1 0 0 1 3:8 0
9. Zvolen 2 0 0 2 7:16 0

5. HT:
3. kolo: MHK 32 Liptovský Mikuláš – MŠK Púchov 8:11 (2:5, 2:3, 4:3), 6. Janíček (Brindza), 12. M. Seiler (Vlasatý, Vrba), 16. M. Seiler (A. Seiler), 20. Baroš (Janíček),
20. Janíček (Brindza), 24. Luhový, 29. Koncový (Červený), 36. M. Seiler (Vrba, Vlasatý), 47. Červený, 51. Baroš (Červený), 58. Luhový (M. Seiler)
Ostatné výsledky 3. kola: Martin – Považská Bystrica 2:2, Žilina – Banská Bystrica 5:4

1. Žilina 3 3 0 0 23:12 6
2. Martin 3 2 1 0 15:8 5
3. P. Bystrica 3 1 1 1 16:17 3
4. Brezno 2 1 0 1 17:5 2
5. B. Bystrica 2 1 0 1 19:8 2
6. Zvolen 2 1 0 1 10:13 2
7. MŠK Púchov 3 1 0 2 19:30 2
8. L. Mikuláš 3 0 0 3 16:27 0
9. Lučenec 1 0 0 1 1:16 0
-pok-

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − sixteen =