HOKEJ: Na Orave rozhodla záverečná desaťminútovka

301
Muži MŠK Púchov nezaváhali ani na Orave a v Dolnom Kubíne po streleckom koncerte v záverečnej desaťminútovke hladko vyhrali. V čele tabuľky zvýšili náskok na tri body. Foto: Miroslav Mikáč

2. liga muži
12. kolo:
MŠK Hviezda Dolný Kubín – MŠK Púchov 2:6
(0:1, 2:1, 0:4), 6. Zemko (Bajtala, Panáček), 27. Brandis (Mikuš), 50. Hrušík (Kvocera), 53. Hrušík, 58. Panáček (Zúbek), 60. Mikuš (Zúbek, Hrušík)
Strely na bránku: 37/38, presilovky: 3/0 – 2/1, 367 divákov. Rozhodovali Peterka, Gajdošík, Hajnik.

Stretnutie bolo vyrovnanejšie, ako ukazuje výsledok. Ešte desať minút pred koncom záverečnej tretiny svietil na ukazovateli skóre stav 2:2, v záverečnej desaťminútovke však Púchovčania ukázali v čom je ich sila a štyrmi gólmi dokonale otočili stretnutie. V sobotu privítajú na domácom ľade lepšiacu sa Budapešť, ktorá vyhrala už štyri stretnutia v rade.
Zostava MŠK Púchov: Kučík – Kvocera, Mikuš, Lukáč, Madový, Flašík, Mihula, Haluška – Hrušík, Pšurný, Zúbek, Brandis, Panáček, Furo, Zemko, Stanislav, Bajtala

Ostatné výsledky 12. kola:
Prievidza – Partizánske 3:4 sn, Dynamax Nitra – Levice 4:3, Budapešť – Osmos Bratislava B 8:4, Ružomberok – Senica 3:1

1. MŠK Púchov 11 10 0 0 1 81:29 30
2. Partizánske 11 7 3 0 1 60:37 27
3. D. Kubín 11 6 1 0 4 39:37 20
4. Dynamax NR 11 6 0 0 5 37:43 18
5. Osmos BA B 11 5 0 2 4 39:44 17
6. Budapešť 11 5 0 0 6 46:44 15
7. Levice 11 4 0 1 6 45:40 13
8. Prievidza 11 4 0 1 6 39:55 13