Hokejisti po dvoch prehrách na druhom mieste

86

2. kolo – 20.1.2024
HK Bardejov – MŠK Púchov 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)

380 divákov

Góly: LOPÁČEK Tomáš, DUNČKO Juraj, ŽIAK Lukáš, HALÁS Igor, NECHAJ Adam – ZÚBEK František, MINÁRIK Marek, KANAET Dominik.

3. kolo – 27.1.2024
MŠK Púchov – HK Detva 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)

432 divákov

Góly: ZEMKO Lukáš (2) – SAFRONOV Georgii, JAKUBÍK Ivan, ZORVAN Ivan.

Deti a mládež

Aj v novom roku 2024 pokračuje na Púchovskom zimnom štadióne korčuliarsky výcvik. Školákov vystriedali pred školáci z materských škôl v našom regióne. Drobcom sa venujú inštruktori a tréneri MŠK Púchov s bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom. Výcviku sa zúčastňuje aj Dávid s viacerými zdravotnými obmedzeniami a vyžaduje si osobitnú pozornosť. Poďakovanie patrí najmä šéftrénerovi mládeže Jurajovi Firitovi za ústretovosť a trpezlivý prístup k malému fanúšikovi Púchovského hokeja.

Dňa 27.1.2024 sa opäť na domácom ľade predstavili naši najmenší hokejisti. Zverenci trénera Halušku privítali rovesníkov z Dubnice a Žiliny. Draci skončili na peknom druhom mieste za chlapcami z Dubnice, tretia skončila Žilina.

Posledný januárový víkend patril dorastencom MŠK Puchov. Na domácom ľade v sobotu privítali Michalovce. V prvej tretine otvoril skóre Bajtala a ďalšie dve presne strely pridal Plevák. Do druhej tretiny sme nastúpili s dvojgólovým náskokom a ďalší gól pridal opäť Bajtala. V strednej časti stretnutia skóroval ešte Baroš. Posledná časť patrila Seilerovi, ktorý spečatil výsledok hattrickom a tak Puchov zvíťazil 8:1. V nedeľu pokračovali Púchovčania so súperom z Prešova. Po nevydarenom začiatku a inkasovaní gólu pred koncom prvej časti ešte presne mieril Koncový a vyrovnal tak stav stretnutia. Druhá tretina začala opäť v réžii hostí, no nie na dlho a po dvoch presných strelách Seilera pridal ešte jeden gól Koncový a v poslednej tretine pridal tretí presný zásah. Konečný výsledok bol 5:2. Chlapcom blahoželáme a prajeme veľa športových úspechov.

www.hockeyslovakia.sk
MŠK Púchov, OZ Draci Púchov