Hokejové play-off cez víkend v Púchove

509

Púchovskí hokejoví fanúšikovia sa môžu po dlhšej dobe tešiť na súboje vyraďovacej časti mužskej súťaže. ŠHK Púchov postúpil do play-off 2. hokejovej ligy a v prvom štvrťfinálovom dueli si zmeria sily s Dolným Kubínom. 

V tejto súvislosti sa spojili futbaloví a hokejoví fanúšikovia, ktorí pripravili akciu SPOLOČNE PRE PÚCHOV a v sobotu budú vo vyhradenom sektore spoločne povzbudzovať domáci tím. Účasť avizujú aj priaznivci z Dolného Kubína, na štadióne by teda mala vládnuť pravá športová atmosféra. Diváci sa môžu cez prestávky tešiť na vystúpenia krasokorčuliarok z Krasoklubu Púchov.

Púchov obsadil v západnej časti 2. ligy 4. priečku, pozoruhodné je, že púchovskí hokejisti nastrieľali 102 gólov a mali druhý najlepší útok spomedzi všetkých tímov v súťaži. V domácom drese sa fanúšikovia môžu tešiť na bývalého slovenského reprezentanta Branislava Jánošači na na odchovanca a kapitána Milana Fura. Skúsených harcovníkov dopĺňajú mladší šikovní hokejisti, medzi ktorými sú aj viacerí talentovaní juniori.

Pricestuje súper z rangu najsilnejších. Dolný Kubín vyhral východnú časť 2. ligy a vysoké ambície má aj vo vyraďovacej časti, z ktorej vzíde postupujúci tím do 1. hokejovej ligy.

Zápas sa začína v sobotu 13.2. od 17:00 na zimnom štadióne v Púchove, cena lístku je 1 €, mládež do 18 rokov a ZŤP má vstup bezplatný.

-tsch-