Klamstvá Mariána Michalca

1072

Marián Michalec ma ako konateľa Podniku technických služieb mesta vo svojom videu obvinil, že som chcel pripraviť o prácu dlhoročného pracovníka Libora Fialu.

Celé video je jedno veľké klamstvo a od Michalca sa, napokon, nedá ani nič iné čakať. Je pravidlom, že pred blížiacimi sa voľbami sa začínajú z jeho dielne objavovať podobné videá a pamflety, ktorými baví občanov mesta. Nie je tomu inak ani teraz.

Libor Fiala je stále riadnym zamestnancom Podniku technických služieb mesta, ktorý je však momentálne PN a je klamstvo, že som mu „na bráne“ povedal, aby viac nechodil. Vyzývať občanov, aby ponúkli prácu pre Libora, Michalec nemusí. Môže ho sám zamestnať ako osobného šoféra, na ktorého bol zvyknutý a nemusel by mať viac obavu, že nafúka počas jazdy.

Ohradzujem sa taktiež proti tvrdeniu, že naši zamestnanci sú chudáci, ktorí „robia za minimálnu mzdu“. Do môjho nástupu na technické služby tomu tak bolo, ale to riadil toto mesto práve Marián Michalec. Za môjho vedenia sa zamestnancom platy každoročne zvyšujú a rozhodne nie sú na úrovni minimálnej mzdy!

Je klamstvom až osočovanie, že vraj jarmočníci predávajú dáke „moje vína“. Žiadne moje vína sa na jarmokoch nepredávajú a ak má Michalec explicitné dôkazy, nech ich predloží. Nič nemá! Okrem špinavostí, s ktorými sa určite voľby nevyhrávajú.

Marián Michalec, rozumiem, že ste nervózny, veď v zmysle aktuálneho trestného oznámenia je dôvodné podozrenie, že ste sa dopustil trestného činu machinácie pri verejnom obstarávaní a porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku, ktorým mala byť mestu Púchov spôsobená škoda veľkého rozsahu.

Preto vám odporúčam, aby ste všetku svoju energiu sústredili na vysvetľovanie podozrenia pred Odborom kriminálnej polície v Trenčíne a v Považskej Bystrici a nevenovali sa trápnym videonahrávkam s pokusom diskreditovať moju osobu.

Miloš Svoboda, konateľ PTSM