Mladší žiaci VO 1970 MŠK Púchov pokračovali aj na turnaji v Skalici na víťaznej vlne

45

V sobotu 23. apríla o siedmej hodine ráno vyrazili naši volejbalisti – mladší žiaci 3-ky/skupina západ do Skalice, kde pokračovala táto súťaž tretím kolom v priestoroch ZŠ Malleho.
Súťaže sa zúčastnili opäť všetky kluby – VO 1970 MŠK Púchov A (tréner Rasťo Pagáč) a B (tréner Róbert Hupka), VK Spartak UJS Komárno A a B, VK Nové Mesto n/V a domáci klub VK Schaeffler Skalica. Naše tímy potvrdili výbornú pripravenosť a emotívnú tímovú túžbu po víťazstve.
Vo svojich zápasoch dosiahli nasledovné výsledky:
Púchov A – Komárno A 2:0, Púchov A – Skalica 2:0, Púchov A – Nové Mesto 2:0, Púchov A – Komárno B 2:0, Púchov B – Komárno A 2:0, Púchov B – Skalica 2:1, Púchov B –Nové Mesto 2:0, Púchov B – Komárno B 2:0. Vo vzájomnom predohranom meraní síl Púchov A – Púchov B bol výsledok 2:1. Aj po tomto kole naše volejbalové nádeje figurujú v tabuľke skupiny západ – Púchov A na prvom (zostava: Hupka, Klobučník, Kubáni, Jurči) a Púchov B na druhom mieste (zostava: Svoboda, Máček D., Máček E., Jančo, Mušák).
Všetci hráči aj skalní fanúšikovia sa už tešia na záverečné štvrté kolo súťaže v Komárne, v ktorom sa definitívne rozhodne, kto postúpi do celoslovenského finále.

-pm-