Muži MŠK opäť dvojciferne

282
Ilustračné foto: Miroslav Mikáč

12. kolo: MŠK Púchov – HO Hamuliakovo 10:4 (4:1, 4:3, 2:0)

Góly: 9. Deneš (Minárik, Kanaet), 12. Šedivý (Deneš, Kanaet), 18. Minárik (Luhový, Brňák), 18. Zúbek (Minárik, Luhový), 30. Zemko (Minárik, Húska), 37. Zúbek (Hudík), 39. Minárik (Luhový), 40. Šedivý, 53. Ledecký (Hajs, Zemko), 55. Zemko (Húska, Ladecký) – 10. Gron (Paleček, Mojžič), 21. Mojžiš (Gron, Paleček), 29. Gron (Novodomský, Vintr), 31. Paleček (Mojžiš, Furdek)
Strely: 63/28, presilovky: 1/0 – 6/1, rozhodcovia: Čahoj – Makúch, Vrbinský
Favorizovaným Púchovčanom trvalo takmer polovicu prvej tretiny, kým našli recept na húževnatého súpera. Bránku Hamuliakova odklial až v deviatej minúte Deneš, do konca prvej tretiny potom prekonali Púchovčania súperovho brankára ešte trikrát. V druhej polovici prostrednej tretiny si domáci zobrali na chvíľu voľno a dovolili súperovi skórovať až trikrát. V záverečnom dejstve však drámu nepripustili a gól Zemka päť minút pred koncom priniesol vytúženú desiatku.
Zostava MŠK Púchov:
Hrušík – Brňák, Božik, Zúbek, Minárik, Luhový – Kvocera, Hudík, Deneš, Šedivý, Kanaet – Hajas, J. Pobežal, Húska, Ladecký, Zemko – Haluška, Vladimirov, Hajský, Pojezdal, Kuriš, tréner Jozef Zavadil
Ostatné výsledky 12. kola:
Senica – Dolný Kubín 6:5 pp, Detva – Piešťany 5:3, Lučenec – Partizánske – odložené

1. MŠK Púchov 10 8 1 0 1 70:21 26
  2. Detva 10 4 3 1 2 65:44 19
  3. Partizánske 9 6 0 1 2 42:30 19
  4. Hamuliakovo 11 5 0 3 3 75:67 18
  5. Piešťany 8 3 2 1 2 38:32 14
  6. D. Kubín 11 3 1 1 6 45:55 12
  7. Senica 9 1 1 1 6 36:53 6
  8. Lučenec 8 0 0 0 8 14:83 0