118
Ilustračné foto: Milan Podmaník

4. kolo: Tesla Stropkov – MŠK Púchov 1:2 (0:0)

Góly: 73. Leško – 58. Holáň, 87. Holáň
ŽK: Križanovský, Ivljanin – Holáň, Ullman, Holiš, Mráz, rozhodcovia: Maroš Libiak – Peter Čajka, Tomáš Túma
V Humennom nastúpili Púchovčania v dohrávke 4. kola Slovnaft Cupu proti piatemiu mužstvu tretej ligy. Stropkovčania síce do začiatku stretnutia ukazovali snahu prekvapiť, futbalové kvality však boli na strane Púchovčanov. Pretaviť v gól ich však dokázali až v druhom polčase, kedy Holáň v 58. minúte otvoril skóre. Stropokov síce v 73. minúte vyrovnal, no zaslúžené víťazstvo a postup do ďalšieho kola Slovenského pohára spečatil tri minúty pred koncom svojim druhým gólom Holáň.
Futbalisti MŠK Púchov odohrali stretnutie Slovenaft Cupu v rámci štvordňového sústredenia na Zemplínskej Šírave. Do stretnutia sa ešte nezapojili prípadné posily, ktoré sú v Púchove na skúšku. Napriek úzkemu kádru však dokázali Púchovčania postúpiť do osemfinále Slovenského pohára.
Zostava MŠK Púchov:
P. Pilný – Kopiš (61. Mráz), Pavlovič (25. Ullman), Majdan, Palovčík, Kapusniak, Michlík, Holáň, Krčula, Martinček, D. Pilný (61. Holiš), tréner Vladimír Cifranič
Výsledky 4. kola Slovnaft Cupu:
Rohožník – Košice 0:2, Komárno – Michalovce 2:1, Spišská Belá – Šamorín 0:12, Bešeňová – Senica 1:5, Dolný Kubín – Žilina 2:3, Ružomberok – Lipany 1:0, Galanta – Humenné 1:2, Príbelce – Trenčín 0:3, Belá – Vranov nad Topľou 0:1, TU Košice – Slovan Bratislava 0:5, Sásová – Rovinka 3:2, Podbrezová – Trnava 2:3 po pk, Lehota pod Vtáčnikom – Pohronie 0:1, Kežmarok – Skalica 0:3