Muži MŠK Púchov odštartovali letnú prípravu, Vladimír Cifranič zostáva hlavným trénerom

126
Futbalisti MŠK Púchov odštartovali prípravu na nový ročník 2. ligy v pondelok 13. júna v novom tréningovom stánku v Nosiciach, pod vedením trénera Vladimíra Cifraniča. FOTO: MŠK Púchov

Len tesne po uzávierke minulého čísla Púchovských novín prišla pre púchovský futbal radostná informácia. V hodnotiacom rozhovore v minulom čísle vyjadril manažér MŠK Púchov Marek Šimáček nádej, že staronový kormidelník druholigových mužov MŠK Púchov Vladimír Cifranič zostáva na lavičke púchovských futbalistov aj v blížiacom sa ročníku druhej ligy.
„V pondelok 13. júna odštartoval letnú prípravu na nový ročník druhej futbalovej ligy aj náš futbalový klub. Prvou pozitívnou informáciou je pokračovanie spolupráce hlavného trénera MŠK – Vladimíra Cifraniča aj v sezóne 2022/2023.
V realizačnom tíme prichádza len k jednej zmene, novým asistentom hlavného trénera sa stal Tomáš Belic. Jozefovi Pagáčovi ďakujeme za päťročnú prácu v klube a prajeme mu v ďalšej trénerskej kariére všetko dobré,“ informovalo vedenie futbalového klubu MŠK Púchov na webovej stránke.
V novovybudovanom futbalovom areáli v mestskej časti Nosice sa na úvodnom zraze stretlo 25 hráčov, takmer celý kolektív, ktorý na jar zachránil Púchov v druhej lige. K mužom sa pridali aj traja šikovní dorastenci a niekoľko hráčov je na skúške. MŠK má pred štartom druhej ligy, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou absolvujú Púchovčnia na domácej pôde 16. júla, na pláne niekoľko prípravných zápasov.

Prípravné zápasy pred štartom 2. ligy:

25. jún sobota 10.30 MŠK – FK Rača

29. jún streda 17.00 MŠK – FK Třinec

02. júl sobota 15.30 AS Trenčín – MŠK (ihrisko Krásna Ves)

09. júl sobota 11.00 MŠK – Nové Mesto

16. júl sobota 17.00 majstrovský zápas

Zdroj: MŠK Púchov