Muži MŠK úradovali na Záhorí, domácim nasúkali osmičku

80
Po tom, ako v úvodnom kole doma Púchovčania (v bielom) rozstrieľali Bratislavčanov, vyhrali v piatok hladko aj na Záhorí. Senici nasúkali osem gólov. Ilustračná snímka: Slavomír Flimmel.

2. kolo 2. hokejovej ligy:

HK 91 Senica – MŠK Púchov 1:8 (0:4, 0:1, 1:3)

Góly: 9. Prus (Dimitriev, Kollárik), 16. Trenčan (Húska, Bajtala), 18. Romanov (Dimitriev), 19. Húska (Bajtala, Haluška), 22. Dimitriev (Romanov, Božik), 43. Kvocera (Romanov), 47. Trenčan (Mikuš, Zúbek), 49. Kollárik (Romanov, Prus)

Púchovčania aj v druhom kole potvrdili úlohu favorita a základ svojho hladkého víťazstva položili už v prvej tretine, ktorú vyhrali 4:0. Aj v ďalších tretinách kontrolovali stretnutie a znížiť dovolili svojmu súperovi až za stavu 8:0.

Zostava MŠK Púchov: Crkoň – Božik, Augustín, Kvocera, Mikuš, Kollárik, Haluška, Ganát – Trenčan, Pšurný, Zúbek, Romanov, Dimitriev, Prus, Górás, Húska, Bajtala, tréner B. Okuliar

Ostatné výsledky 2. kola: Hokejový klub Bratislava – PHC Budapešť 7:2, Prievidza – Partizánske 1:8, Žiar nad Hronom – Dolný Kubín 4:3 pp