Štvorzápasová víťazná séria mužov MŠK Púchov sa skončila pod Čebraťom

93
Pred týždňom Púchovčania rozvlnili súperovu sieť hneď päťkrát. V nedeľu v Ružomberku proti Fortunaligovej rezerve sa im skórovať nepodarilo. Ilustračná snímka: Slavomír Flimmel.

11. kolo: Ružomberok B – MŠK Púchov 2:0 (1:0)

Góly: 20. Takáč, 51. Bobček

ŽK: Kružliak – Krčula, Martinko, ČK: Krčula, rozhodovali Greško, Špivák, Vass, 270 divákov Púchovčania chceli na Liptove natiahnuť štvorzápasovú víťaznú šnúru, do cesty sa im však postavil kvalitný súper, ktorý chcel bodovať naplno. Domáci začali aktívne, Púchovčania odolávali len do dvadsiatej minúty, kedy Takáč otvoril skóre – 1:0. Do konca prvej štyridsaťpäťminútovky si domáci vytvorili niekoľko šancí, obrana Púchova však stála na pevných nohách. To sa už nedá povedať o úvode druhého polčasu, kedy hostia inkasovali už po piatich minútach z kopačky Bobčeka – 2:0. Nádych hostí k ofenzíve zastavil v 65. minúte Krčula, ktorý nedovolene zastavil domáceho hráča rútiaceho sa do čistej šance a uvidel červenú kartu. I keď Púchovčania aj oslabení skúšali skorigovať, domáci si už dvojgólové vedenie postrážili.

Zostava MŠK Ružomberok B: Krajčírik – Ondrek, Filinský, Jonec, Madleňák, Múdry, Takáč (52. Kudlička), Almaský, Otruba, Kmeť (76. Jedinák), Kružliak (46. Bobček), tréner Ladislav Pecko

Zostava MŠK Púchov: Strelčík – Riška, Ozimý, Lacko, Michlík, Krčula, Pilát (71. Martinko), Pišoja, Vlček (85. Kopiš), Machara, Holiš (73. Munyorove), tréner Vladimír Cifranič

Ostatné výsledky 11. kola: Dubnica nad Váhom – Komárno 4:1, Banská Bystrica – Košice 3:1, Bardejov – Poprad 1:0, Petržalka – Liptovský Mikuláš 4:3, Žilina B – Železiarne Podbrezová 4:1, Šamorín – Slovan Bratislava B 3:0, Slavoj Trebišov – Skalica 1:4

16. Trebišov 11 0 3 8 11:25 3

Program 12. kola: FC Košice – MŠK Púchov (5. 10. o 15.00), Podbrezová – Šamorín, Slovan B – Ružomberok B, Poprad – Žilina B, Liptovský Mikuláš – Trebišov, Komárno – Petržalka, Banská Bystrica – Dubnica, Skalica – Bardejov.