Niečo málo zo špeciálnej školy…

93

Obdobie okolo pandémie bolo náročné pre všetkých, žiaci sa učili z domu, športoviská boli zatvorené, obmedzení bolo neúrekom… Ale predsa sa po dlhšom čase podarilo Špeciálnym olympiádam Slovensko zorganizovať Hromadné podujatie v atletike, ktoré sa konalo 9. a 10. júna 2021 na atletickom štadióne Technickej univerzity v Košiciach.

Žiaci, ktorí reprezentovali našu školu(vo vrhu guľou, v behu a v skoku do diaľky), nám na tomto podujatí urobili veľkú radosť, pretože priviezli domov 7 medailí… 5 zlatých a 2 strieborné. Sme pyšní, že máme takýchto skvelých atlétov, srdečne im blahoželáme a želáme ešte veľa takýchto skvelých úspechov!

Aj v tomto roku, ako je zvykom, naša škola usporiadala výstavu výtvarných prác žiakov so zdravotným znevýhodnením s názvom “Tvorivé dielničky”. Školy mohli prispieť akýmkoľvek výrobkom, kresbou či maľbou na túto tému. Výstava sa stretla s obrovským záujmom a my sme sa potešili o to viac, že počas celého roka sme čelili veľmi náročným situáciám z dôvodu pandémie.

Pre tých, ktorí by si chceli pozrieť krátke video z výstavy, pridávame link: www.youtube.com/watch?v=Os3PhxN-4Jk.

Sledujte nás aj na FB:
www.facebook.com/spojenaskola.puchov.5

Všetkým želáme pohodové leto, tešíme sa na slnečné prázdninové dni a veríme, že v septembri sa vrátime, bez akýchkoľvek obmedzení, do školských lavíc.

Žiaci a pedagógovia Spojenej školy Púchov