O prehre Púchova rozhodli úvody polčasov

54

14. kolo 2. futbalovej ligy:
Podbrezová – MŠK Púchov 5:2 (2:2)

Góly: 1. Pribula, 30. Galčík, 51. Galčík, 59. Šulc, 88. Pribula (pk) – 14. Holiš, 34. Krčula

ŽK: Holiš (MŠK Púchov), rozhodovali Dohál, Weiss, Košecký, 440 divákov

Na trávniku minuloročného fortunaligistu nezachytili Púchovčania úvod a už v úvodnej minúte inkasovali z kopačky Pribulu. O necelú štvrť hodinu síce aktívny Holiš vyrovnal, no po pol hodine strhol vedenie na domácu stranu Galčík – 2:1. Púchovčania odpovedali už o štyri minúty vyrovnávajúcim gólom Krčulu – 2:2.

Púchovčania nezachytili úvod druhého polčasu a v 51. a 59. minúte Strelčík kapituloval po strelách Galčíka a Šulca. Záverečný klinec do púchovskej rakvy zatĺkol dve minúty pred koncom Pribula gólom z pokutového kopu – 5:2. Vzhľadom na predvedený výkon je pre Púchovčanov prehra o tri góly až príliš krutá. Sériu bez víťazstva tak Púchovčania natiahli na štyri stretnutia.

Zostava MŠK Púchov: Strelčík – Riška, Ozimý, Lacko, Michlík (64. Mráz), Krčula, Pilát (75. Martinko), Machara, Holiš (57. Munyorove), Martinček, tréner Vladimír Cifranič

Ostatné výsledky 14. kola: Poprad – Ružomberok B 2:0, Skalica – Šamorín 3:0, Košice – Slovan Bratislava B 3:0, Liptovský Mikuláš – Žilina B 1:0, Komárno – Bardejov 1:0, Banská Bystrica – Trebišov 4:0, Dubnica nad Váhom – Petržalka 3:2