Šláger s Dolným Kubínom so šťastným koncom pre Púchov

180

5. kolo 2. hokejovej ligy:

MŠK Púchov – MHK Dolný Kubín 3:2 (2:2:, 0:0, 1:0)

Góly: 8. Zúbek (Pšurný, Jakubec), 16. Pšurný (Zúbek, Jakubec), 46. Kvocera (Pšurný)

Strely: 37/26, presilovky 7/0 – 5/0, rozhodovali Durmis, Hodoň, Ševčík, 300 divákov

Šláger prvého s druhým priniesol kvalitný hokej, hostia potvrdili, že druhé miesto v tabuľke im nepatrilo náhodou. Po vyrovnaných dvoch tretinách strhol víťazstvo na stranu domácich v 46. minúte Kvocera. Hostia sa o záverečný nápor pripravili dvomi vylúčeniami. Púchovčania sú tak aj po piatom kole bez straty bodu.

Zostava MŠK Púchov: Hrušík – Kvocera, Mikuš, Brňák, Božik, Pišoja, Haluška, Kollárik – Jakubec, Pšurný, Zúbek, Trenčan, Dmitriev, Prus, Zemko, Panáček, Bajtala, Furo, tréner Branislav Okuliar

Ostatné výsledky 5. kola: Brezno – Iskra Partizánske 5:4, Budapešť – Žiar nad Hronom 1:9, Bratislavský hokejová klub – Senica 11:1