O Projekte KINO Z GAUČA

215

Pandémia nového koronavírusu zatvorila sály kín po celom Slovensku. Filmoví nadšenci zostali bez svojho obľúbeného spôsobu trávenia voľného času a kiná zo dňa na deň bez svojich divákov a zároveň tržieb. Kultúra je prvá, ktorej sa opatrenia na zabránenie šírenia vírusu dotkli a zároveň bude posledná, ktorá sa vráti do bežnej prevádzky. Prevádzkovatelia kín tak spojili sily a filmovým fanúšikom prinášajú možnosť nahliadnuť do virtuálneho kina a vychutnať si jedinečné filmy domácej i svetovej kinematografie z pohodlia domova.

Projekt KINO Z GAUČA ponúka exkluzívny obsah. Ponuka filmov je rovnaká pre celé Slovensko, kúpa vstupeniek však prebieha prostredníctvom jednotlivých kín, ktoré sa do projektu zapojili. Stačí navštíviť webstránku vášho obľúbené kina, vybrať si film a vstupenku zakúpiť obvyklým spôsobom. Kúpou vstupenky zároveň podporujete vaše obľúbené kino v ťažkých časoch. V prípade, ak chcete vami vybrané kino podporiť ešte viac, vstupenky môžete zakúpiť v neobmedzenom množstve.

Keď nemôžete prísť k nám do kina, tak „kino“ príde k vám domov…

KINO PÚCHOV sa zapojilo do projektu Kino z gauča, z čoho sa veľmi tešíme. Projekt KINO Z GAUČA z dielne slovenských kinárov má ambíciu preniesť filmovú tvorbu z kinosál do vašich obývačiek. Aj keď sledovanie filmu z domova zážitok z kinosál úplne nenahradí, môže vám ponúknuť príjemný filmový večer s vašimi blízkymi. Zároveň podporíte vaše obľúbené kiná, ktoré sú už niekoľko týždňov bez svojich fanúšikov a divákov.

Virtuálne kino prináša ponuku širokej škály zaujímavých filmov domácej aj svetovej tvorby. Vstupenku do virtuálneho kina si môžete zakúpiť online prostredníctvom webstránky vášho obľúbeného kina.

Vstupenky a vstup do virtuálnej sály

Cena vstupenky na jeden film je 3,- eur. Vstupenky si môžete zakúpiť online prostredníctvom webstránky vášho obľúbeného kina. Po zakúpení vstupenky vám príde na vami zadaný mail kód, ktorý je možné použiť iba raz a na konkrétny film.

Ako to funguje:

1. Na stránke www.kino.puchov.sk si kúpite vstupenku na film, ktorý je v ponuke.

2. Po zakúpení vstupenky vám na vami zadaný mail príde kód, ktorý je možné použiť iba raz a na konkrétny film.

3. Na webe www.kinozgauca.sk použijete kód ktorý ste obdržali na váš mail a pozriete si film online z pohodlia vášho domova.

Vstup do virtuálnej sály je umožnený najskôr pätnásť minút pred začiatkom premietania na webe www.kinozgauca.sk.

Stream každého filmu sa začína v presne stanovenom čase podľa programu, film sa nedá pauznúť a ani posunúť. V prípade otázok kontaktuje vedúcu oddelenia kultúry a kina Máriu Balážovú na č.t. 0908 718 662 alebo mailom na kino.kurzy@puchovskakultura.sk. Informácie a kompletný program je uverejnený na www.kino.puchov.sk.

Vážime si vašu priazeň a podporu.

Zdroj: Púchovská kultúra, s.r.o.