Otvorenie pobočky Vianema v Púchove

2748

Spoločnosť Vianema, ktorá sa špecializuje nielen na kúpu a predaj nehnuteľností, dňa 2.7. 2024, oficiálne otvára svoju ďalšiu pobočku v Púchove. Pri tejto príležitosti sa rozhodla, spraviť niečo navyše, než sa len venovať svojim obchodným aktivitám.

„Uvedomujeme si svoj podiel spoločenskej zodpovednosti, ktorá nás priviedla k pomyselnému vytváraniu synergie medzi „Domovom“ a domovom“, hovorí Pavol Michalina, riaditeľ spoločnosti Vianema. „Domov pre každého“ sa stalo našim krédom, ktoré prenášame do reálneho života. Vianema nie je len o predaji nehnuteľnosti – chce meniť životy. Preto sa rozhodla venovať čas a zdroje na podporu detí, ktoré potrebujú lásku a bezpečie. Naša nová pobočka nie je len ďalšou „realitnou“ kanceláriou – je to miesto, kde sa snúbi svet nehnuteľností s nádejou, kde sa sny menia na realitu a nehnuteľnosti sa stávajú domovmi“, uviedol P. Michalina.

Vianema je spoločnosť s viac než 16-ročnými skúsenosťami, ktorá poskytuje komplexné riešenia v oblasti bývania, financií a mobility, s dôrazom na spokojnosť klienta a profesionálny prístup. Prináša široké spektrum služieb od kúpy, predaja a rekonštrukcií nehnuteľností cez hypotekárne poradenstvo až po dovoz a registráciu exkluzívnych vozidiel, čím klientom poskytuje maximálny komfort a holistický zážitok.

Spoločnosť kladie dôraz na budovanie dlhodobých vzťahov so svojimi klientmi a neustále inovuje svoje služby, vrátane digitalizácie realitných činností. Vianema, so svojím individuálnym prístupom a komplexnou starostlivosťou, redefinuje pojem realitnej kancelárie a stáva sa spoľahlivým partnerom pre všetky aspekty životného štýlu svojich klientov.

Viac informácií nájdete: www.vianema.eu