Pred play-off muži MŠK druhýkrát zdolali Levičanov

32
Druholigoví muži MŠK Púchov sa v úvodnom kole play-off stretnú s hokejistami Iskry Partizánske. Prvý zápas je na programe už v sobotu. Ilustr. foto: Miroslav Mikáč

2. liga muži
17. kolo:
MŠK Hviezda Dolný Kubín – MŠK Púchov 5:8 (0:4, 2:1, 3:3), 1. Dolinajec (Pšurný, Zúbek), 9. Kvocera (Zúbek, Dolinajec), 12. Bajtala (Pšurný, Fančovič), 14. Prus (Kvocera), 23. Zúbek (Dolinajec, Okuliar), 49. Pšurný (Zúbek, Dolinajec), 51. Romanov (Prus, Bajtala), 53. Kvocera (Pšurný, Zúbek)
Strely na bránku: 33/55, presilovky: 4/0 – 5/3, rozhodovali Peterka, Ševčík, Kubala, 260 divákov

V poslednom minuloročnom stretnutí na sklonku Vianoc rozhodli Púchovčania o trojbodovom zásahu na Orave už v prvej tretine, ktorú po góloch Dolinajca, Kvoceru, Bajtalu a Prusa vyhrali 4:0. V ostatných dvoch dejstvách si náskok v pohode udržiavali a na
súperove góly dokázali odpovedať rovnako úspešnou koncovkou.

Zostava MŠK Púchov: Kutej – Okuliar, Kvocera, Fančovič, Kollárik, Haluška, Putala – Zúbek, Pšurný, Dolinajec – Prus, Romanov, Bajtala – Furo, Panáček, Švantner, tréner Branislav Okuliar

Ostatné výsledky 17. kola:
Prievidza – Senica 6:2, Levice – Osmos Bratislava B 7:3, Partizánske – Brezno 4:1, Dynamax Nitra mal voľno

18. kolo:
MŠK Púchov – HK Levice 6:4 (1:1, 2:2, 3:1), 12. Romanov (Dolinajec, Prus), 33. Zúbek (Zemko, Kvocera), 35. Prus (Dolinajec, Romanov), 43. Prus (Dolinajec, Putala), 51. Zúbek, 60. Zemko (Zúbek, Pšurný)
Strely na bránku: 30/36, presilovky: 3/1 – 4/2, rozhodovali Lokšík, Hodoň, Vondra, 230 divákov

Šláger základnej časti súťaže už nemohol zmeniť nič na celkovom poradí pred play-off v základných skupinách. V prestížnom súboji si Púchovčania poradili s lídrom po dramatickom závere a sú jediným mužstvom v západnej skupine druhej ligy, ktoré Levičanov porazilo v oboch stretnutiach. V play-off skupiny Západ sa Púchovčania stretnú s tretím Partizánskym.

Zostava MŠK Púchov: Kutej – Putala, Kvocera, Augustín, Pišoja, Haluška, Kollárik, Húska – Zúbek, Pšurný, Zemko – Furo, Panáček, Švantner – Prus, Romanov, Dolinajec

Ostatné výsledky 17. kola:
Senica – Partizánske 1:7, Dynamax Nitra – Dolný Kubín 7:5, Osmos Bratislava B – Prievidza 7:3, Brezno malo voľno

1. Levice 16 13 0 1 2 90:38 40
2. MŠK Púchov 16 11 1 0 4 88:48 35
3. Partizánske 16 10 0 1 5 74:49 31
4. Prievidza 16 9 0 1 6 67:65 28
5. Dynamax NR 16 8 1 0 7 72:71 23
6. D. Kubín 16 6 0 0 10 71:69 18
7. Osmos BA B 16 5 0 0 11 73:102 15
8. Brezno 16 4 1 1 10 58:90 15
9. Senica 16 2 1 0 13 45:106 8

Extraliga dorast
29. kolo:
Spišská Nová Ves – MŠK Púchov 3:2 pp (predohrané 8. 12.)
Ostatné výsledky 29. kola:
Slovan Bratislava – Košice 3:1, Michalovce – Banská Bystrica 2:4, Skalica – Zvolen 3:1, Nitra – Liptovský Mikuláš 2:3, Trenčín – Martin 4:1, Žilina – Poprad 1:4

30. kolo:
Spišská Nová Ves – MŠK Púchov 1:3 (predohrané 9. 12.)
Ostatné výsledky 30. kola: Slovan Bratislava – Košice 4:2, Michalovce – Banská
Bystrica 7:6 sn, Skalica – Zvolen 4:2, Nitra – Liptovský Mikuláš 4:0, Trenčín – Martin 3:0, Žilina – Poprad 4:8

31. kolo:
MŠK Púchov – MsHKM Žilina 7:0 (0:0, 3:0, 4:0), 25. Rusnák (Urbánek, Urban), 31. Januščák (Krajčovič, Pobežal), 39. Januščák (Rusnák, Pobežal), 44. Hajas (Urbánek), 48. Chykantsev (Ladecký), 52. Januščák (Pobežal, Rusnák), 55. Chykantsev (Urbánek)
Ostatné výsledky 31. kola:
Banská Bystrica – Slovan Bratislava 4:1, Košice – Zvolen 8:0, Liptovský Mikuláš – Michalovce 1:3, Skalica – Martin 3:1, Nitra – Poprad 0:7, Spišská Nová Ves – Trenčín 4:2

32. kolo:

MŠK Púchov – MsHKM Žilina 5:0 (0:0, 2:0, 3:0), 22. Urban (Chykantsev), 24. Putala, 43. Kuric (Urbánek), 49. Ladecký (Rusnák), 53. Januščák (Kuric)
Ostatné výsledky 32. kola:
Banská Bystrica – Slovan Bratislava 3:2, Košice – Zvolen
12:1, Liptovský Mikuláš – Michalovce 4:5 pp, Skalica
– Martin 2:3 pp, Nitra – Poprad 1:2, Spišská Nová
Ves – Žilina 5:0

1. Slovan 37 29 1 0 1 6 171:83 90
2. Poprad 38 24 4 0 3 7 155:91 83
3. Košice 38 23 4 0 4 7 146:79 81
4. Trenčín 38 20 6 0 3 9 135:85 75
5. B. Bystrica 37 21 5 0 2 9 132:92 75
6. Púchov 37 19 4 0 4 10 118:79 69
7. Sp. N. Ves 38 20 2 0 4 12 126:98 68
8. Michalovce 38 14 4 0 3 17 119:136 53
9. Nitra 38 13 3 0 2 20 107:118 47
10. Skalica 38 12 2 0 3 21 95:157 43
11. Martin 38 12 1 0 3 22 100:136 41
12. L. Mikuláš 38 9 0 0 2 27 86:147 29
13. Žilina 38 7 2 0 4 25 91:164 29
14. Zvolen 37 3 0 0 0 34 67:183 9

Kadeti
14. kolo:
MŠK Púchov – HK 95 Považská Bystrica 5:0 (2:0, 1:0, 2:0), 5. Šmigura (Moravanský, Mišák), 8. Moravanský (Svinčák), 26. Šmigura (Mišák, Moravanský), 50. Šmigura (Krajčoviech, Moravanský), 59. Veteška (Žemla)
Ostatné výsledky 14. kola:
Martin – Levice 7:0, Topoľčany – Prievidza 1:2, Žilina – Trenčín 0:3

Konečná tabuľka po základnej časti:
1. Trenčín 14 13 0 1 102:21 26
2. MŠK Púchov 14 9 1 4 50:37 19
3. Prievidza 14 8 3 3 63:42 19
4. Martin 14 8 2 4 66:29 18
5. Žilina 14 7 2 5 59:33 16
6. P. Bystrica 14 3 1 10 36:75 7
7. Topoľčany 14 1 1 12 22:90 3
8. Levice 14 2 0 12 24:95 2

Kadeti – nadstavba o majstra
1. kolo:
MŠK Púchov – HK ŠKP Poprad – stretnutie sa hralo po uzávierke tohto čísla Púchovských novín (7. 1.)
Ostatné výsledky 1. kola: Košice – Martin 5:2, Slovan Bratislava – Nitra 0:6, Prešov – Zvolen 2:5, Trnava – Prievidza 6:2, Trenčín – Liptovský Mikuláš 4:2

2. kolo: MŠK Púchov – MHK 32 Liptovský Mikuláš 2:5 (0:4, 1:0, 1:1), 33. Pobežal, 44. Ondrášik (Žemla)
Ostatné výsledky 2. kola: Prešov – Martin 1:0, Košice – Zvolen 7:4, Trnava – Nitra 2:4, Slovan Bratislava – Prievidza 6:1, Trenčín – Poprad 4:0, Brezno – Banská Bystrica 2:2

1. Nitra 2 2 0 0 10:2 4
2. Košice 2 2 0 0 12:6 4
3. Trenčín 2 2 0 0 8:2 4
4. Trnava 2 1 0 1 8:6 2
5. L. Mikuláš 2 1 0 1 7:6 2
6. Zvolen 2 1 0 1 9:9 2
7. Prešov 2 1 0 1 3:5 2
8. Brezno 1 0 1 0 2:2 1
8. B. Bystrica 1 0 1 0 2:2 1
10. MŠK Púchov 1 0 0 1 2:5 0
11. Martin 1 1 0 1 2:5 0
12. Prievidza 1 0 0 1 2:6 0
13. Poprad 1 0 0 1 0:4 0
14. Slovan 1 0 0 1 0:6 0

I. liga starší žiaci
8. HT
21. kolo: MŠK Púchov – MHK 32 Liptovský Mikuláš 5:0 (3:0, 2:0, 0:0), 6. Kováčik (Hudík), 13. Lazkov (Hudík, Kováčik), 15. Kohutiar, 25. Hudík, 29. Kováčik (Hajas)
Ostatné výsledky 21. kola: Žilina – Zvolen 8:3, Martin – Považská Bystrica 6:1, Ružomberok – Banská Bystrica 1:7, Lučenec – Brezno 1:8
22. kolo: MŠK Púchov – HK Brezno 7:0 (2:0, 3:0, 2:0), 7. Lazkov, 17. Kohutier (Zajvald), 22. Škultéty (Lazkov), 28. Pišoja (Kováčik, Hudík), 37. Kováčik (Hajas,
Škultéty), 56. Hudík (Kováčik), 57. Mikovič
Ostatné výsledky 22. kola: Zvolen – Martin 5:5, Liptovský Mikuláš – Žilina 3:7, Považská Bystrica – Ružomberok 4:2, Banská Bystrica – Lučenec 20:0

1. MŠK Púchov 22 16 4 2 137:25 36
2. Žilina 22 17 1 4 162:59 35
3. Martin 22 15 3 4 178:50 33
4. B. Bystrica 22 15 2 5 154:48 32
5. Zvolen 21 14 2 5 140:48 30
6. L. Mikuláš 22 9 1 12 126:88 19
7. P. Bystrica 22 6 0 16 82:136 12
8. Ružomberok 22 5 1 16 69:125 11
9. Brezno 22 5 0 17 53:180 10
10. Lučenec 21 0 0 21 66:408 0

7. HT
21. kolo: MŠK Púchov – MHK 32 Liptovský Mikuláš 9:4 (2:1, 4:1, 3:2), 9. Pobežal (Hromada, Novotníček), 19. Pobežal, 22. Pobežal, 24. Pobežal, 31. Brežný (Žondor, Pobežal), 40. Pobežal (Cebo, Palan), 54. Pobežal (Brežný), 57. Štrbáň, 60. Cebo (Brežný, Palan)
Ostatné výsledky 21. kola: Žilina – Zvolen 14:1, Martin – Považská Bystrica 6:4, Dolný Kubín – Banská Bystrica 1:1, Lučenec – Brezno 7:2
22. kolo: MŠK Púchov – HK Brezno 8:2 (4:2, 3:0, 1:0), 2. Cebo (Palan, Vráblik), 4. Brežný (Vrtiel, Pobežal), 8. Štrbáň (Pobežal), 18. Brežný (Pobežal), 23. Pobežal (Novotníček), 29. Brežný (Pobežal), 39. Cebo (Štrbáň), 41. Pobežal (Brežný, Vrtiel)
Ostatné výsledky 22. kola: Zvolen – Martin 8:1, Liptovský Mikuláš – Žilina 2:4, Považská Bystrica – Dolný Kubín 3:3, Banská Bystrica – Lučenec 9:4

1. B. Bystrica 22 18 1 3 167:63 37
2. MŠK Púchov 22 17 2 3 174:65 36
3. D. Kubín 22 16 3 3 143:40 35
4. Žilina 22 14 1 7 143:81 29
5. Zvolen 22 13 3 6 112:94 29
6. P. Bystrica 22 5 4 13 78:115 14
7. Martin 22 7 0 15 61:134 14
8. Brezno 22 5 2 15 57:142 12
9. Lučenec 22 4 0 18 76:183 8
10. L. Mikuláš 22 3 0 19 53:147 6

I. liga mladší žiaci
6. HT
21. kolo: MHK 32 Liptovský Mikuláš – MŠK Púchov 4:5, Zvolen – Žilina 4:4, Považská Bystrica – Martin 4:10, Banská Bystrica – Ružomberok 14:2, Brezno – Rimavská Sobota 9:2
22. kolo: MŠK Púchov – HK Brezno – odložené na 2. 3., Martin – Zvolen 10:4, Žilina – Liptovský Mikuláš 11:2, Ružomberok – Považská Bystrica 0:5, Rimavská Sobota – Banská Bystrica 5:15

5. HT
21. kolo: MHK 32 Liptovský Mikuláš – MŠK Púchov 8:4, Zvolen – Žilina 8:9, Považská Bystrica – Martin 8:5, Banská Bystrica – Dolný Kubín 5:8, Brezno – Rimavská Sobota 5:2
22. kolo: MŠK Púchov – HK Brezno – odložené na 2. 3., Martin – Zvolen 2:8, Žilina – Liptovský Mikuláš 12:1, Dolný Kubín – Považská Bystrica 3:10, Rimavská Sobota – Banská Bystrica 3:14

Kto s kým na ľade
2. liga muži – Play-off
MŠK Púchov – Iskra Partizánske (12. 1. o 17.00)

Extraliga dorast
33. kolo, 12. 1. MMKH Nitra – MŠK Púchov (15.45), Zvolen – Slovan Bratislava, Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš, Martin – Košice, Poprad – Michalovce, Skalica – Spišská
Nová Ves, Žilina – Trenčín

34. kolo, 13. 1. MMKH Nitra – MŠK Púchov (11.30), Zvolen – Slovan Bratislava, Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš, Martin – Košice, Poprad – Michalovce, Skalica – Spišská
Nová Ves, Žilina – Trenčín

Kadeti
Skupina o majstra
3. kolo: MMHK Nitra – MŠK Púchov (12. 1. o 18.45)
4. kolo: Prievidza – MŠK Púchov (13. 1. o 13.30)

I. liga starší žiaci
8. HT
23. kolo: MŠK Púchov – HC O5 Banská Bystrica (12. 1. o 9.00)

7. HT
23. kolo: MŠK Púchov – HC O5 Banská Bystrica (12. 1. o 11.30)

I. liga mladší žiaci
6. HT
23. kolo: HC 05 Banská Bystrica – MŠK Púchov (12. 1. o 9.00)

5. HT
23. kolo: HC 05 Banská Bystrica – MŠK Púchov (12. 1. o 11.30)

M. Podmaník

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × three =